Spalovač šancí měl tentokrát svůj den

Cheb - Bálek dal tentokrát tři góly a měl ještě tři asistence

11.2.2008

V hokejové soutěži můžů Karlovarského kraje se utkaly celky HC Háje a SPLH Hamrníky. Hosté, ač oslabeni o hráče obrany, nedali soupeři šanci a celkem snadno vysoko zvítězili.

HC Háje 3
SPLH Hamrníky 13
0:3, 0:4, 3:6

Utkání začaly oba týmy ze zajištěné obrany. Postupem času Hamrníky přebíraly iniciativu a stále více dotíraly na brankáře domácích.
V 7. minutě byl vyloučen Heřman z SPLH Hamrníky. Domácí ve snaze skórovat zapomněli na zadní vrátka a toho v oslabení využil Bálek, který ujel a nedal domácímu brankáři šanci 0:1.

Hosté stále více přidávali na rychlosti a výsledkem byla druhá branka po nádherné přihrávce Kysilky R. ml. na Dzura. Ten, jak je jeho zvykem, nezaváhal a poslal Hamrnické do dvougólového vedení. V dalším střidání využil nahození Provazníka Hrdlička a puk ze vzduchu zasunul za již mírně nervózního golmana domácích.

V druhém dějství hráči SPLH udržovali tempo a nedali domácím šanci utkání nějak zdramatizovat. Postupně zvyšovali skóre až na 0:7 po druhé třetině.
Třetí třetina přinesla doslova přestřelku, kdy i domácí přece jen svůj debakl alespoň zkorigovali. Hamrničtí už vedli 10:0 po brankách Dzura, Bálka a Matouška. Za tohoto stavu hosté nepocholpitelně zvolnili a domácí snížili na 2:10. Brankové hody však pokračovaly až na konečných 3:13.
Hamrníky potvrdily dobrou formu i bez několika hřáčů a též svou dosavadní neporazitelnost v soutěži.
V sobotu odehráli hokejisté Hamrníků další střetnutí, tentokrát s týmem Františkových Lázní na domácím ledě. Hamrničtí zvítězili přesvědčivě a vysoko 13:4.

SPLH Hamrníky: Gaier - Kysilka R. ml., Kysilka R. st. - Šuta - Hampejs - Dzuro, Provazník, Vysloužil - Kysilka M,Bálek, Heřman - Hrdlička, Matoušek.
Branky za Hamrníky: Bálek 3x, Dzuro 2x, Provazník 2x, Heřman 2x, Hrdlička, Kysilka R. ml., Kysilka R. st., Matoušek.

(hrd)

11.2.2008 VSTUP DO DISKUSE

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.