Farmáři zvládli také odvetné semifinálové utkání

Mariánské Lázně - Stříbrské Buldoky porazili 5:2

26.3.2008

Ve druhém odvetném zápase play-off přivítali Farmáři na zimním stadionu v Mariánských Lázních zkušený, ambiciózní celek Buldoky Stříbro, který v prvním zápase v Tachově prohrál po velkém boji 1:4. Farmáři, vědomi si síly Buldoků, nechtěli nic ponechat náhodě a připustit další, třetí zápas, tak přistoupili k zápasu zodpovědně, přesto však hned ve 3.minutě hráč Sklarenko od Farmářů dostal 10.min.osobní trest. Domácí v 1.třetině obdrželi 16 TM!

HC M. Lázně.cz/Trstěnice 5
HC Buldoci Stříbro 2
2:1, 2:0, 1:1

JAK PADALY GÓLY:

4. Hosté využili přesilovou hru, když Sládek uvolnil Staňka a poslal tak hosty do vedení 0:1.
11. Ujel trstěnický Konfršt, zpětná nahrávka našla Bartáka a ten střelou k tyči srovnal stav utkání na 1:1.
17. Reiss přihrál s chutí hrajícímu Bujtárovi, který nádhernou střelou poslal domácí do vedení 2:1.
30. Pěkná – rychlá – jednoduchá akce: Bolek – Budka a střelec Bujtár nekompromisně zvýšil na 3:1.
32. Ukázková, rychlá, kombinační akce: Bujtár na Reisse a ten střelou do víka zvýšil na 4:1.
41. Fajkusovo přihrávka našla Mrkvana, ten se uvolnil, nahrál najíždějícímu Okruckému, který tvrdou střelou zvýšil skóre již na 5:1.
44. Nejlepší hráč od Buldoků Staňko ujel trstěnické obraně a upravil konečné skóre zápasu na 5:2.
Nejlepšími hráči v tomto utkání u mužstva Farmářů patřili: Bujtár, Okrucký, Reiss a Bolek.
Branky: 2x Bujtár, 1x Reiss, Barták a Okrucký – 2x Staněk.
Tresty 6:4 (Sklarenko 10 OT), využití 0:1, rozhodčí: HR- Petřina Jar. ml, čároví: Filinger a Daněk.
HC M. Lázně.c/Farmáři Trstěnice: Andrle, Budka, Okrucký, Česal, Sýkora, Barták, Fajkus, Mrkvan, Konfršt, Bolek, Sklarenko, Musil, Reiss, Bujtár, Mahovský, trenéři: Šnajdr – Zeman.

„Na začátku utkání po několik vyloučení jsme soupeře pustili do vedení. Od 10. minuty jsme však převzali iniciativu a zodpovědným výkonem jsme soupeře dostali pod tlak a kombinační hrou se prosadili i střelecky. Výborně se dařilo třetí formaci, také dobře zahrály obranné řady a v bráně výborně zachytal Andrle. Celkově jsme měli celé utkání pod kontrolou,“ prohlásil po utkání Václav Šnajdr, trenér trstěnického celku.