Hokejisté z lázeňské metropole po nepodařeném zápase s Brimstones odehráli vynikající klání s Drivers Cheb. Přestože po většinu zápasu byli na ledě lepším týmem, odcházeli z ledu jako poražení. Hlavním důvodem je střelecká impotence týmu.

HC Františkovy Lázně 1
HC Drivers Cheb 5
0:1, 0:1, 1:3
Zápas začali drtivým tlakem domácí a první tři minuty soupeře téměř nepustili z pásma. Šance Václava Kloze z 8. minuty zůstala nevyužita, stejně jako samostatný nájezd Petra Volka. V poslední minutě úvodní části si hráči Drivers zahráli přesilovku a přetavili ji ve vedoucí gól. Hakr z boxu časoměřičů pouze sledoval parádní ránu Čelikovského, jenž zapadla přesně do levého horního růžku.

Ihned po změně stran vystrašil Stráského svým nahozením Svoboda. Puk proklouzl mezi betony, ale těsně minul tyč branky. To kapitán Chebu, Roman Čelikovský, opět pálil přesně. Z kruhu puk napálil přesně k tyči. Z celku Fr. Lázní se jasně vyjímal skvělý výkon útočníka Václava Kloze, jemuž však nebylo trefy přáno. Střela z 21. minuty narazila na beton Hesse. V téže minutě měl obrovskou šanci dokonat hatt-rick agilní Čelikovský. Tomu však šanci sebral neuvěřitelným zákrokem Stráský. Za zmíňku rozhodně stojí skvělá hra tělem zmiňovaného Kloze, který během jednoho střídání parádními hity smazal Volka hned třikrát.

Vrátit Lázeňské do hry modl Vocelka, jenže Hess měl skvělý den. Vychytal i Kloze a poté udeřil Varvařovský z úniku a upravil na 0:3. Následovaly parádní zákroky obou gólmanů. Stráský čaroval proti Volkovi, chebský Hess zas proti Štěpánovi. Dílo zkázy pro domácí dokonali během tří minut Varvařovský a Svoboda. Ti postupně zvýšili na pětigólový rozdíl. Poslední slovo však meli hráči v červeném. Hakr se třináctkou na zádech snížil střelou k tyči symbolicky 13 sekund před koncem zápasu.

Další zápas mají na programu Lázeňští v neděli, 11.11.2007, od 17:30 hod. se jim postaví tým Medvědů.
Branky: 45. Hakr - 15. a 19. Čelikovský, 35. a 40. Varvařovský, 43. Svoboda. Střely: 28:25.
Fr. Lázně: Stráský - Oliva, Štěpán, Kapr, Herza - Volceka, Hakr, L. Čech - Kloz, Jánský, Egan - Hodík, Revay, Pluhař
„Soupeř nás vyškolil z produktivity, my jsme dnes hráli konečně hokej. Nechyběla nám kombinace, ale nedokázali jsme proměnit i ty největší šance, které jsme si vypracovali, a proto nemůžeme vyhrát. Ale musíme hrát dál, soutěže je ještě dlouhá,“ přiznal Luboš Kapr, hrající trenér lázeňského týmu.