Vedoucí celek soutěže opět nezaváhal.

TJ Stadion Junioři 3
Hamrníky 11

Dohrávka začala v rychlém tempu a hned od prvních minut bylo zřejmé, že to vedoucí celek soutěže SPLH Hamrníky nebude mít s dravými chebskými mladíky lehké. V polovině 1. třetiny však hamrnický Vaněk ve vlastní třetině napřáhl a perfektní ranou pod břevno překvapil domácího brankáře. Tato úvodní branka dodala hostům klid do jejich hry a do konce 1. třetiny přidali ještě další dvě branky.
Na začátku druhé třetiny dali hosté rychlý úvodní gól ale hned v následující chvíli si svou slabší chvilku vybral jinak bezchybný brankář hostů Bečička, kterého překvapilo nahození domácích - 1:4. Obě mužstva pak již předváděla divácky přitažlivý hokej, ve kterém se však projevila zkušenost Hamrníků, které dohrály zápas do vítězného konce.

V utkání se výrazně prosadil hráč hostů Dzuro, který vstřelil 5 branek a na další dvě přihrál.
Hamrníky: Bečička - Vaněk, Kysilka R. ml., Šuta, Hampejs - Kysilka M., Bálek, Větrovec, Dzuro, Provazník, Kysilka R. st.