Pátým kolem pokračoval Krajský přebor Ústeckého kraje. Celkům z Karlovarska se vůbec nevedlo.

HC Farmáři Trstěnice 2
SK Kadaň „B“ 6

Celek Kadaně zavítal do Mariánských Lázní, kde je čekalo mužstvo Farmářů Trstěnice. Tento mladý domácí tým nestačil na zkušené, herně vyzrálé mužstvo hostí. Vypracované jasné gólové šance hráči domácího celku neuměli zužitkovat.
Branky Farmářů: Bolek, Konfrš. Třetiny: 0:2, 0:3, 2:1. Vyloučení: 9:8, Budka – Januška 5+ko. Využití: 0:3, Oslabení: 0:1. Diváků: 100. Rozhodčí: Hynek.

HC Draci Bílina 9
HC PK Vřesová 5

Draci jsou jedním z aspirantů na postup do II. ligy a celý průběh zápasu tomu nasvědčoval.
Branky Vřesové: Szabo, Šafář, Bodák, Beran, Pašek. Třetiny: 3:0, 2:1, 4:4. Vyloučení: 10:14. Sestava Vřesové: Špírek - Šafář,Galeja, Rozsypal T., Szabo – Beran, Koněvalík, Rozsypal M., Borolič T., Borolič V., Pašek, Bodák Gregor.

HC Slovan Louny 5
HC Mattoni Ostrov 4

Zlom zápasu přišel ve druhé třetině. To se domácí čtyřikrát prosadili v přesilové hře. Ve třetí části celek z Ostrova sice vyrovnal na 4:4 a vytvořil si další šance, kterými mohl rozhodnout, ale v závěru byl přísně vyloučen Mudra za držení a domácí opět trestali.
Branky HC Mattoni: Kopfstein 2, Němec, Pazdera. Třetiny: 0:0, 4:1, 1:3. Vyloučení: 5:6. Využití: 5:1. Sestava HC Mattoni: Fr. Bauer – Mudra, Veselý, P. Král, Němec – Hromádka, Krýsl, Sapoušek – K. Procázka, Kopfstein, Pazdera – A. Král, Patera, Kolkus.

HC Cheb 2001 5
SK Kadaň B 8

Kadaň sehrála o víkendu dvě utkání. V dohrávce druhého kola zavítala do Chebu. Dvě třetiny drželi Chebští s favoritem zápasu krok, ale ve třetí části byli dvakrát domácí vyloučeni a obě výhody hosté využili. Kadaň tak rozhodla utkání ve svůj prospěch.
Branky Chebu: Kohout 3, Petr, Nový. Třetiny: 2:1, 1:2, 2:5.