O hokejovou senzaci se postaralo předposlední mužstvo regionálního přeboru HC Stříbro 06. Na domácím ledě porazilo lídra soutěže HC Mariánské Lázně 8:6.

HC Stříbro 06 8
HC Mar. Lázně.cz 6
2:4, 4:0, 2:2

Na zimní stadion ve Stříbře si našla cestu pouhá čtyřicítka hokejových příznivců. Souboj týmu z dolního patra tabulky s prvním mužstvem nesliboval žádný dramatický hokej. Na domácí by nikdo nevsadil ani pětník a čekalo se jednostranné utkání. Opak byl pravdou a fandové, kteří zamířili na Palackou nakonec nelitovali a viděli vynikající výkon domácího celku, v jehož dresu doslova řádil kapitán Michal Sasz, který se proti lídru dokázal prosadit v koncovce. Gólmana hostů překonal šestkrát! Už v první minutě padlo na obou stranách po jedné brance a gólová přestřelka pokračovala.
„Hosté nás určitě trochu podcenili, i když ještě dokázali první třetinu vyhrát. My jsme bojovali a dokázali v dramatickém utkání překvapivě zvítězit,“ komentoval duel hrající vedoucí mužstva Václav Kanta.

Branky: 1. Sasz, 2. Sasz (J. Velich), 22. Sasz (M. Velich), 25. Sasz (J. Velich), 33. Hrad (Rataj), 34. Hrad (J. Velich), 37. Sasz (M. Velich), 49. Sasz – 1. Fajkus (Musil), 3. Konfršt (Bolek), 13. Diskan, 14. Konfršt (Musil), 40. Contos (Konfršt), 44. Konfršt (Contos). Rozhodčí: Petřina ml. – Petřina st., Beneš. Vyloučení: 8:12. Využití: 3:0. Oslabení: 1:0. Diváci: 40.

STŘÍBRO 06: Kolena – Rataj, F. Turek, J. Velich, Hrad, Průša, Sasz, M. Velich, Matys, Kanta.
M. LÁZNĚ: Andrle – Budka, Fajkus, Česal, Konfršt, Musil, Helis, Contos, Hampejs, Diskan, Bolek.