V krajské soutěži KS-2 se na ZS v Chebu střetly celky ze špice tabulky. Farmáři si i přes prohru udržují první místo v soutěži. Hokejový celek PSK 96 Cheb zaskočil hosty z Trstěnic svým nasazením, bruslením a střelbou z každé pozice. Vyvaroval se vylučování a využil 4 přesilové hry. Ty také rozhodly o vítězství domácích. Přesto, že Trstěničtí v poslední minutě odvolali brankáře Šlégla z branky, tak půl minuty před koncem zápasu, mohl trstěnický Sýkora zremizovat zápas. Domácí Holý v posledních vteřinách zápasu poslal puk do prázdné branky Farmářů.

NHC PSK 96 Cheb 7
HC Farmáři Trstěnice 5
2:0, 2:2, 3:3

Nejlepším hráčem na ledě v tomto zápase u mužstva Farmářů i přes to chybějící hokejové štěstí při zakončení byl útočník Rozsypal.
Branky: 2 Holý, 1 Ptáček, Lavička, Moulis, Chochola – 2 Sýkora, 1 Svoboda, Sklarenko, Vicmandi.
Rozhodčí: Kotrbačková – Čelikovský, tresty 2:7 (20 – OK trstěnický kapitán Barták), využití 4:0, oslabení 1:0, přihlíželo 60 diváků.
HC PSK 96 Cheb: Gendráč ml.,Brychta, Tomšovic, Mičuda, Holý, Ptáček, Mochán, Moulis, Řezáč, Jaroš, Lavička Petr a Zdeněk, Chochola, Trnčák, trenér: Gendráč st.
HC Farmáři Trstěnice: Šlégl, Hodovský – Svoboda, Hasala – Veverka, Lovas, Vicmandi, Rozsypal, Barták, Sklarenko, Sýkora, Vopava, trenéři: Šnajdr – Zem
POZVÁNKA NA HOKEJ
Pátek – 6. února, od: 20.15 hod. se na ZS v Mariánských Lázních střetnou v regionální soutěži KP-2 Farmáři Trstěnice a Tatran Přimda.