Trstěničtí zajížděli tentokrát na pěkný otevřený zimní stadion do Stříbra, kde je čekal silný celek HC Buldoci Stříbro. V nepovedeném utkání Farmáři umožnili domácím zvítězit 5:3, přesto udrželi prozatím 3. příčku v soutěži za mužstvy HC Mar. Lázně a Tatran Přimda.

HC Buldoci Stříbro 5
HC Farmáři Trstěnice 3
0:2, 1:1, 4:0

Hostující tým přijeli k zápasu pouze s 9 ti hráči. a nevyužili řadu gólových šancí, samostatných nájezdů Sklarenka, Vopavy či Lovase. Útočník Trstěnic Zahradník, ve 41. minutě zápasu přišel o zub, tak tvrdě se bojovalo o body.

Farmáři velmi zodpovědně, po stránce taktiky, zvládli dvě třetiny a věděli, jak na Buldoky zahrát. Přesto Trstěnice měli propadák ve 3. třetině, když soupeř během jedné minuty se otočil vývoj zápasu. K pěknému hokejovému utkání napomohlo i 100 příznivců hokeje s moderátorem p.Maršálkem.
K nejlepším hráčům u mužstva Farmářů v Tomto utkání patřili: Zahradník, Svoboda a Barták.

JAK ŠLY MINUTY:
I.třetina: hrána s velkým nasazením u obou týmů. Trstěničtí svojí vyspělostí přehráli domácí tým a proměnili gólové šance.
2. Rychlý Lovas našel na druhé straně Bartáka, který si s přehledem poradil s domácím brankářem 0:1.
18. V závěru první třetiny Trstěničtí zaskočili domácí svým bráněním. Vopava nahrál Zahradníkovi, který přihrál mezi kruhy najíždějícímu Sklarenkovi a ten zvýšil na 0:2.
23. Obránci Sýkorovi u mantinelu ujel Beneš, nacentroval před branku a kapitán domácích Staněk snížil na 1:2.
28. Trstěničtí hráli přesilovku, Barták vysunul vpředu Zahradníka a jeho tvrdá střela končila v síti 1:3.
43. Šůcha nahrál na vysunutého Staňka, který si zajel za obranu Svobody – Sýkory a snížil na 2:3.
43. Tinavský nahrál vpředu Benešovi a ten z úhlu prostřelil Šlégla a srovnal stav na 3:3.
55. Lovas vstřelil gól, který však rozhodčí neuznali!!
V 56. Houdek rozehrál na Šůchu a ten z hloubě pole vystřelil a trefil se. Poslal tak poprvé domácí tým do vedení 4:3.
57. Trstěničtí 2x za sebou neproměnili samostatné nájezdy Sklarenko či Vopava. „Nedáš – dostaneš!“
Šůcha rozehrál na Bártu a ten od modré po ledě zvýšil na konečných 5:3 pro Buldoky Stříbro.
Branky za Buldoky Stříbro: 2x Staněk, 1x Beneš, Šůcha, Bárta, branky za Farmáře Trstěnice: Barták, Sklarenko a Zahradník.
Rozhodčí: HR- Vrbský, čároví: Procházka – Durspek.
Tresty 4:3, využití 0:1, oslabení 0:0, přihlíželo 100 diváků.

HC Buldoci Stříbro: Besta, Holák, Beneš, Tinavský, Bárta, Bobr st, Bobr ml, Houdek, Coufal, Červenka, Staněk, Šůcha, Sládek, Hampl, Brunclík, trenér: Šůcha, vedoucí: Bobr st.
HC Farmáři Trstěnice: Šlégl, Hasala, Barták, Lovas, Sklarenko, Svoboda, Sýkora, Veverka, Vopava, Zahradník, trenéři: Šnajdr – Zeman.