V regionálním přeboru KP-2 na zimním stadionu v Mariánských Lázních viděli diváci velmi zajímavý, tvrdý, rychlý hokej, o který se postarala obě mužstva Farmáři Trstěnice a Rabid Tachov.

Farmáři Trstěnice 8
Rabid Tachov 2
0:1, 4:1, 4:0

Trstěničtí obrátili vývoj zápasu až po domluvě trenérů Šnajdra a Zemana k hráčům ve druhé polovině zápasu.
Údernou silou domácího mužstva byl druhý útok, který se prosazoval i střelecky. V zápase ale nedokázali proměnit dvě trestná střílení – Sýkorou a Rozsypalem. Obě mužstva předvedla hokej velmi dobré úrovně. V závěru utkání však již dominovali jen Farmáři Trstěnic, a tak se skóre zastavilo až na konečných 8:2 pro domácí tým.
Nejlepšími hráči v tomto utkání u mužstva Farmářů patřili: Lovas, Černík, Rozsypal a Hasala.

JAK ŠLY MINUTY:
I.třetina: Chyba domácích obránců, kterým ujel Bubenščikov a tvrdou střelou prostřelil Staňka 0:1
II.třetina: Raketovým nástupem ve druhé třetině Farmáři otočili vývoj zápasu a již neumožnili hostům z Tachova zasáhnout do konečného skóre zápasu.
Velkou zásluhu na vývoji tohoto střetnutí měl brankář domácích Staňko, který se několikrát svými skvělými výkony vyznamenal.
III.třetina: Hra se zbytečně rozkouskovala, začalo se řečnit, místo toho, aby hráči hráli hokej. Trstěničtí neproměnili 2 trestná střílení a i přesto to byli právě oni, kteří dokázali vyhrát třetí třetinu vysoko 4:0.

Branky za Trstěnice: 21. Lovas, 22. Sýkora (Sklarenko), 30. Sklarenko (Sýkora), 36. Hodovský (Barták), 48. Černík (Dibala Zd.), 50. Lovas (Rozsypal), 54. Rozsypal (Svoboda), 58. Černík (Sýkora), branky za Tachov: 2. Bubenščikov, 26. Poznan (Brzobohatý) M.