Třeťáci byli úspěšní

CHEB - Hokejisté druhých tříd TJ Stadion Cheb porazili jen kolegy ze Sokolova

2.12.2007

V Mariánských Lázních se konal turnaj v kategorii 2. a 3. tříd. Soupeřem chebských borců byl tým HC Baník Sokolov a tým domácích HC Mariánské Lázně.

po třetinách 1:0, 2:0, 1:0

Do prvního zápasu proti HC Baník Sokolov nastoupili chebští hráči plni odhodlání zlomit sérii porážek. V první třetině předváděli dobrý kombinační hokej, přesto ji prohráli 0:1. Ve druhé třetině Chebští předvedli výborný výkon a po dvou trefách dokázali otočit skóre. Dobrá morálka a nasazení jim vydrželo i v poslední třetině, kdy dokázali zvýšit náskok na konečných 3:1.
Nutno vyzdvihnout nasazení všech hráčů, kteří předvedli kolektivní souhru.
Ve druhém zápase hráči předváděli stejný bojovný výkon, avšak únava se podepsala na konečném skóre 4:0 pro domácí. Věříme, že po návratu nemocných hráčů dokážou Chebští soupeře přehrávat především kolektivním nasazením celého mužstva.
Střelci: Maydl 3x
Sestava: Pražák Matěj, Král Lukáš – Maydl Michal, Stejskal Daniel, Krutina Šimon, Koza Lukáš, Šverdík Matěj, Kliment Matěj, Krákora Adam, Cordt Oliver.

po třetinách 0:2, 1:1, 2:1
Na nedělním turnaji v Mariánských Lázních Chebští konečně navázali na minulou sezonu a vyhráli oba zápasy jak proti Sokolovu, tak i proti domácím. Mužstvu sice chyběli čtyři hráči, ale přesto nastoupilo k prvnímu zápasu disciplinovaně a předvedlo hru, na jakou jsou příznivci zvyklí z loňského roku.
V zápase proti Sokolovu bylo vidět spoustu přihrávek a zakončení a hráči hráli výborně i v obraně a pomohli tak svému brankáři. Druhý zápas již tak jednoznačný nebyl díky výbornému brankáři z Mariánských Lázní. I tak hráli Chebští dobře a vlastně soupeř střílel góly jenom z trestných nájezdů.
I když se na tomto turnaji projevily osobnosti, vyzdvihnout je třeba celý tým, který sehrál oba zápasy jako jeden celek a to jistě potvrdí i spousta spokojených diváků z Chebu.
Střelci: Pořízek 4x, Šorna 4x, Kala 3x, Fejfar 1x, Huy 1x
Sestava: Kletečka Pavel – Kala Robert, Šorna Josef, Pořízek Miroslav, Huy Honza, Novotný Matěj, Jílek Pavel, Fejfar Daniel, Melka Nikolas.