Chebští nasázeli Farmářům devítku

CHEB - Hosté sbírají zkušenosti a hledají střelce

17.10.2007

Ilustrační fotoFoto: Kubelka Tomáš

Ve 2. kole KP-1 zajíždělo mužstvo HC Mar. Lázně/Farmáři Trstěnice do Chebu, kde je čekal zkušený celek HC Cheb 2001. Hrál se oboustranně rychlý, náročný hokej, kde mladý tým hostí sbírá zkušenosti, ale především hledal střelce. Domácí značně podržel výborný brankář Speierl s organizovanou, zodpovědnou hrou, vysunoval své útočníky do brejků a mnozí se prosadili střelecky, když jim to značně umožnili hosté kteří zapomínali bránit.

HC Cheb 2001 9
HC M. Lázně/Trstěnice 2
po třetinách 4:0, 0:1, 5:1

Do 10.min. hosté z Mariánských Lázní neproměnili čtyři vyložené gólové šance – Mrkvanem, Tišerem, Bartákem, nebo Lovasem. Tak se rázem skóre otočilo během 10 minut na 4:0.
Hosté hned v úvodu snížili Plíchalem na 4:1, přebrali iniciativu, několik dalších gólových šancí si dokázali vytvořit, ale nepodařilo se jim vstřelit gól.
Hosté hráli, více bruslili, ale dělali mnoho chyb v rozehrávkách a nedůrazností před brankou umožnili domácím zvýšit skóre na konečných 9:2. Tato porážka byla až příliš krutá.

Branky: 2x Rybák, Nový a Ridl, 1x Kohout, Strýček a Senaj – Plíhal a Piskač.
Tresty 10:6, využití 2:0, rozhodčí: HR- Pavelec, čároví: Fiala – Pfister.
HC Cheb 2001: Speierl (Gelbič), Kohout, Petr, Kukla, Senaj, Riedl, Dvořák, Horník, Kala, Nový, Strýček, Brenčko, Rybák, trenér: Hála.
HC Mar.Lázně/Farmáři Trstěnice: Chval (44. Šlégl), Čiček, Česal, Sklarenko, Hasala, Tišer J., Budka, Lovas, Barták, Tišer Vl., Okrucký, Mrkvan, Piskač, Černý, Bujtár, Weiss, Plíhal, trenéři: Kameníček – Šnajdr.

K zápasu se krátce vyjádřil trenér HC Mar. Lázně/Farmáři Kmoníček: „Úvod utkání nám vyšel, vypracovali jsme si během 5 ti minut vyložené čtyři gólové šance, ale nedůraznost a hlavně nepřesné zakončování nás připravilo o vedení. Domácí naopak z minima šancí dali góly. Ve druhé třetině byla hra vyrovnaná a herně nejlepší. V poslední části jsme kupili hrubé individuální chyby v rozehrávce z obrany a nedohráváním hráčů před vlastní bránou soupeř trestal.
V neděli 21.října se na zimním stadionu v Tachově střetnou v KP-2 od: 16.00 hod. HC Přimda a HC Trstěnice.

17.10.2007 VSTUP DO DISKUSE

Domov je ve špatném stavu, čeká ho rekonstrukce

Nehod výrazně přibylo, jejich obětí naštěstí ne

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy.

Památkáři protestují proti demolici keramky

Karlovy Vary - Co mají společného Císařské lázně, Střední umělecká škola (původně keramická škola) a krajská Galerie umění v Karlových Varech? Jde o stavby, které buď čekají na náročnou opravu, nebo na demolici či na přestěhování.

Nekonečná jízda kapely Pestalozzi začala před 30 lety

Loket – Mezi muzikanty, kteří při koncertu v loketském amfiteátru podpořili karlovarské hokejisty, byli i Pestalozzi. Kapela, která s přestávkami hraje už třicet let.