Cheb 2001 si nečekaně odvezl z Ostrova bod

CHEB - Po přestřelce skončilo utkání remízou 6:6

30.10.2007

Jaromír Kverka a Jan Pazdera se po utkání nesmáliFoto: DENÍK/ Jan Čech

Hráči HC Mattoni ztratili v domácím prostředí bod. V Ústeckém přeboru jen remizovali s Chebem 2001.
První třetinu byli lepší domácí a zaslouženě ji vyhráli 2:1.

V druhé části se hra vyrovnala. Začalo padat hodně branek a před oběma brankami bylo velice rušno. „Mattonka“ stále vedla a Cheb jen dotahoval. Do šaten se šlo za stavu 5:4.

Do třetí třetiny vrhli hosté všechny síly do útoku a podařilo se jim srovnat na 5:5. Trenér Mattoni Karel Procházka přeskupil formace a od 50. minuty nastupovaly pouze dvě pětky. Trenér hostí Přemysl Hála na to reagoval a učinil to samé.
V polovině 53. minuty využil početní výhodu René Hromádka a znovu poslal domácí do vedení. Jenže hokej se hraje 60 minut a 17 vteřin před koncem srovnal na konečných 6:6 Jiří Florián.

HC Mattoni – Cheb 2001 6:6

Branky: Černý Robert a Pazdera po 2, Tašner a Hromádka po 1 – Florián Jiří a Nový po 2, Strýček a Kala po 1. Vyloučení: 6:7 + Pazdera (Mat) 2x10.. Využití: 1:2.
HC Mattoni – Bauer Fr. – Veselý, Mudra, P. Král, Němec, Kverka, Tašner, Holub, Hromádka, R. Černý, Pazdera, Vrána, Kopfstein, Kolkus, K. Procházka, Sapoušek, Juriš.
Cheb 2001 – Speierl – Gelbič, Florián, Kohout, Petr, Kukla, Senaj, Slunéčko, Dvořák, Horník, Kala, Nový, Strýček, Drenčko, Rybák, Riedl, Michálek.