VYBRAT REGION
Zavřít mapu

FOTO: Miminka z chebské porodnice

Chebsko - Rodičům novorozenců gratulujeme a malým človíčkům přejeme do života jen vše dobré. NOVINKA: Hlasujte v anketě O nejkrásnější miminko. Pro nyní představená miminka můžete hlasovat až do pátku 20. února 2009 16 hodin.

13.2.2009
SDÍLEJ:

ONDŘEJ MAŠEK se narodil ve čtvrtek 12. února ve 2.30 hodin. Na svět přišel s krásnou váhou 3440 gramů a mírou 50 centimetrů. V Tršnicích se na návrat maminky Blanky a malého Ondráška těší dvouletý Davídek a tatínek František.Foto: DENÍK/ Václava Simeonová

VERONIKA PROKOPCOVÁ se poprvé rozkřičela v pátek 6. února v 5.40 hodin. Při narození vážila 3520 gramů a měřila 51 centimetrů. Starší dvouletá dcerka dostala ke svým druhým narozeninám krásný dárek, narození sestřičky Veroniky. Tatínek Jindřich se těší na příjezd maminky Jany a dcerky Verunky.

ANNAMARIE HOLÁ z Chebu se narodila v neděli 8. února v 15.45 hodin. Na svět přišla s váhou 3500 gramů a mírou 50 centimetrů. Dcerka Annamarie dělá mamince Zdence samou radost.


VÍTEK ŠEDIVÝ se narodil v pátek 6. února v 14.55 hodin. Při narození vážil 3270 gramů a měřil 49 centimetrů. V Krásné u Mariánských Lázní se na maminku Marii a malého Vítka těší celá velká rodina, tatínek Josef a sourozenci Matěj, Zdeňka, Maruška, Pepík, Ondráš, Anička a Honzík.

MAREK PŘIBYL se narodil ve čtvrtek 13. listopadu v 11.20 hodin v karlovarské porodnici. Doma v Mokřinách se z malého Marečka raduje maminka Romana, tatínek Jiří, babička Marie a dědeček Jiří.

KRISTIÁN HELEMBAI přišel na svět v pondělí 9. února v 4.15 hodin. Při narození vážil 3520 gramů a měřil 51 centimetrů. V Teplé se těší celá rodina na návrat maminky Riany a malého Kristiánka, který je prvním vnoučátkem.

NICO ALONSO DUNDEK se poprvé rozkřičel v pátek 6. února ve 23.20 hodin. Při narození vážil 3100 gramů a měřil 50 centimetrů. V Chebu se těší na příjezd maminky Veroniky a malého Nica dvouletý Sven a tatínek Adrian, který byl velkou oporou při narození synka.

NICOL SOÓKYOVÁ přišla na svět ve středu 11. února ve 22.50 hodin. Při narození vážila 2920 gramů a měřila 50 centimetrů. V Chebu se na příjezd maminky Andrei a malé Nicol těší tatínek Tomáš a sedmiletá Michalka, která vymyslela jméno pro sestřičku.

DAVID KOLÁŘ přišel na svět v sobotu 7. února v 6.40 hodin. Při narození vážil krásných 4080 gramů a měřil 52 centimetrů. Tatínek František se těší, až si poveze maminku Gabrielu a synka Davídka domů do Chebu.

FILIP KAREL přišel na svět v pondělí 9. února v 9.50 hodin. Při narození vážil 3230 gramů a měřil 50 centimetrů. V Hranicích se na příjezd maminky Karly a synka Filípka těší tatínek Horst.

MICHAL HONZÍK se poprvé rozkřičel v pátek 6. února v 10. hodin. Na svět přišel s váhou 3380 gramů a mírou 50 centimetrů. V Aši se na přijezd maminky Elizabeth a malého Honzíka těší tříletá Karolínka a tatínek Michal.

JIŘÍ KADLEC se poprvé rozkřičel v neděli 8. února v 17. hodin. Při narození vážil 3470 gramů a měřil 51 centimetrů. Doma v Chebu se těší na návrat maminky Miroslavy a malého Jiříka sedmiletá Kačenka a tatínek Jan.

ELIŠKA SOBOTNÍKOVÁ se narodila v sobotu 7. února v 10.20 hodin. Na svět přišla s krásnou váhou 3700 gramů a mírou 51 centimetrů. Doma v Plané se těší tatínek Pavel na návrat maminky Jaroslavy a dcerky Elišky.

ONDŘEJ MAŠEK se narodil ve čtvrtek 12. února ve 2.30 hodin. Na svět přišel s krásnou váhou 3440 gramů a mírou 50 centimetrů. V Tršnicích se na návrat maminky Blanky a malého Ondráška těší dvouletý Davídek a tatínek František.


Které miminko je podle vás nejsympatičtější

Veronika Prokopcová

3 %

Annamarie Holá

1 %

Vítek Šedivý

5 %

Marek Přibyl

42 %

Kristián Helembai

1 %

Nico Alonso Dundek

2 %

Nikol Soókyová

10 %

David Kolář

1 %

Filip Karel

1 %

Michal Honzík

11 %

Jiří Kadlec

1 %

Eliška Sobotníková

1 %

Ondřej Mašek

19 %

Hlasovalo: 288

Anketa byla ukončena

13.2.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Nové parkoviště u sportovní haly v ašské ulici Gustava Geipela se už rýsuje.

OTÁZKA PRO: Milana Vrbatu, mluvčího Městského úřadu v Aši

Joker chystá Zahradní slavnost

Cheb – Jak se městu Cheb podařilo upravit komunitní zahradu v chebské Májové ulici naproti restauraci Hannibal? O tom se může na vlastní oči přesvědčit i veřejnost, a to již v úterý 22. srpna.

Motivací mají být stipendia od kraje

Karlovy Vary - Motivační a prospěchová stipendia za druhé pololetí uplynulého školního roku získají od Karlovarského kraje studenti z jedenácti středních škol v regionu.

Pes vběhl motorkáři pod kolo

Mariánské Lázně - Nepříjemný zážitek má za sebou šestadvacetiletý motorkář, kterému do jízdní dráhy vběhl pes.

V aréně změří síly nejlepší dřevorubci

Klingenthal – Vogtland Arena v německém Klingenthalu u Kraslic se v sobotu stane dějištěm bitvy nejlepších německých sportovních dřevorubců.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení