Ostatní sporty

23.2.2017

Kordisté poprvé vyhráli týmovou soutěž na Světovém poháru

Vancouver - Čeští kordisté vyhráli poprvé v historii týmovou soutěž na Světovém poháru. Ve Vancouveru se o to v neděli zasloužila sestava ve složení Jiří Beran, Richard Pokorný, Martin Rubeš a Pavel Pitra. Olympionik Beran přidal triumf v soutěži družstev k individuálnímu prvenství z roku 2007, kdy dokázal v Buenos Aires zvítězit v prestižním seriálu jako zatím poslední český šermíř.

23.2.2017

Ašské ligové družstvo poprvé v jarní části soutěže vítězně

Chebsko - Kuželkářské soutěže pokračovaly o víkendu dalšími mistrovskými zápasy. Radost vládla v týmu Kuželky Aš A, který poprvé v jarní části soutěže zvítězil. Blýsklo se také družstvo Lokomotivy Cheb A, které na domácí kuželně vyprovodilo celek TJ Sokol Útvina kanárem.

20.2.2017

Házenkářky Hvězdy opět bez bodu

Cheb - Mezi nejlepší střelkyně chebského týmu patřily v utkání v Českých Budějovicích Martina Daňková a Tereza Hřivnová se 4 góly.

16.2.2017

Technická trať ve snowboardcrossu zaručuje napínavé souboje o každý metr

Boží Dar, Klínovec - FIS Mistrovství světa juniorů ve snowboardingu, které je organizováno pod patronací Českého svazu lyžařů, je již za dveřmi a domácí reprezentace rozhodně nebude na místě jen do počtu. Na jednodušší, ale technicky velmi náročné trati lze očekávat těsné souboje o každou pozici a jak v kategorii mužů, tak i v kategorii žen mají domácí reprezentanti šanci na úspěch.

15.2.2017

Volejbalisté Karlovarska vyřadili v Poháru CEV loňského finalistu

Karlovy Vary - Volejbalisté Karlovarska vyřadili v Poháru CEV loňského finalistu Surgut a postoupili do čtvrtfinále. Po nečekaném vítězství 3:1 v Rusku dnes svěřenci trenéra Jiřího Nováka v domácí odvetě vyhráli 3:0, postupovou jistotu jim dal už zisk druhého setu. "Je to něco fantastického. Jsme na vítězné vlně a tyhle chvíle si užíváme," radoval se po utkání blokař Michal Sukuba.

9.2.2017

Jen šest kuželek chybělo ašskému družstvu F k získání bodu

Chebsko - Všechna ašská družstva, která hrají Karlovarskou krajskou soutěž 2. tř., se rozdělila rovným dílem o pomocné body se svým soupeřem, ale na body za celkově vyšší součet, a tím i na vítězství dosáhla jen dvě družstva.

6.2.2017

Noční běhy začnou i letos

Cheb - Seriál Nočních běhů Chebskem pokračuje i v letošním roce. Druhý ročník regionálních čelovkových běhů zahájí Rozběhnito.cz společně s běžci nejen z Chebska pětikilometrovým během právě v Chebu. První ze sedmi letošních běhů odstartují v sobotu 25. února v areálu Krajinné výstavy v Poohří v 17.30 hodin děti do 15 let závodem na 1 km.

6.2.2017

Mladé házenkářky Hvězdy Cheb se na turnaji neztratily

Cheb - V kategorii mladší žačky se chebské Hvězdičky umístily na krásném třetím místě. I přesto, že byl tým velmi oslaben, dívky předvedly velmi bojovný výkon, ukázaly své kvality a dovednosti.

1.2.2017

Florbalisté Akademiku Cheb sbírají úspěchy, mládež v regionu vládne!!

Cheb - Poslední překážkou v cestě za zlatými medailemi byla rezerva karlovarských hurricanů. A turnaj zakončili stylově, deklasovali soupeře výsledkem 10:0 a zaslouženě brali prvenství.

31.1.2017

Volejbalisté Karlovarska bojují o senzaci v Asii

Že Česko sužuje tuhá zima? To hráči Volejbalového klubu ČEZ Karlovarsko tráví tyto dny na Sibiři, kde klesá teplota po dvacet stupňů mrazu. „Do Ruska se jedeme rvát o postup," hlásí před osmifinálovým zápasem Poháru CEV v ruském Surgutu trenér Jiří Novák.

31.1.2017

Atleti Unionu se vraceli s rekordy a 27 medailemi!

Cheb - Výbornou osmistovku předvedla i Monika Šebestová, která také vyhrála v kategorii starších žákyň v čase 2:33.98. Monika tento závod zvládla i takticky a nyní už jenom čeká na závod, který jí pomůže stlačit výkon pod 2:30 min. Má na to!

27.1.2017

Robert Csekés se účastnil tréninku karatistů kyokushin ve Františkových Lázních

Františkovy Lázně - oddíl SHINKYOKUSHINKAI KARATE FRANTIŠKOVY LÁZNĚ každoročně pořádá jeden ze závodů seriálu MČR a každoročně se účastní několika soutěží v plnokontaktním karate. V loňském roce jeho žáci získali tři tituly mistrů ČR.

26.1.2017

V pražských halách závodili i chebští atleti

Cheb - Výborně závodí starší žákyně Monika Šebestová, která běhá osobáky jako na běžícím pásu

25.1.2017

Příznivci bojových umění se utkali v kuželkách

Mariánské Lázně - Do Teplé, kde je regulérní čtyřdráha, se na tuto akci sjelo třicet dva amatérských kuželkářů – 24 dospělých a 8 dětí. Ti první hráli na 60 hodů – 45 do plných a 15 na dorážku, mládež házela pouze 40krát do plných.

25.1.2017

Ašští byli v lize neúspěšní

Chebsko - V podzimní části soutěže vyhrálo družstvoLLoko Cheb A, v tomto derby tentokrát družstvo B. Pěkný souboj se odehrál v páté dvojici, kdy proti sobě hráli nejlepší hráči oddílu Heřmanová – Lipták.

20.1.2017

Po Finsku přichází čas extraligy. Karlovarsko hostí Zlín

Nabitý program Volejbalového klubu ČEZ Karlovarsko pokračuje na domácí scéně. Tři dny po návratu z Finska z úspěšné odvety Poháru CEV čeká druhý tým extraligové tabulky třetí zápas v osmi dnech. „S cestováním je to samozřejmě náročnější, ale díky tomu, že jsme vyhráli, jsme na pozitivní vlně a únava se lépe regeneruje," poznamenal kapitán mužstva Ondřej Hudeček.

17.1.2017

Skvěle. Volejbalisté Karlovarska vezou z Finska postup

Skvělý výsledek i postup vezou volejbalisté Karlovarska ze severu Evropy! V rámci odvetného utkání Poháru CEV nastoupili na palubovce finského Tiikeritu, kde zvítězili 3:1 na sety a v součtu s úvodní pětisetovou porážkou z Karlových Varů proklouzli do další fáze evropského poháru.

17.1.2017

Novoroční trojboj přilákal do Sportcentra Cheb sedmnáct siláků

Cheb - Sportovní klání zpestřil svojí účastí také kulturista Vojtěch Koritenský, účastník Olympie 2016, který byl se svojí svalnatou postavou nepřehlédnutelný.

16.1.2017

Prohraná třetí dvouhra dala utkání zásadní podobu, řekl Gavlas

Františkovy Lázně - Ve druhém, tentokrát nedělním duelu, byli Františkolázeňští úspěšnější, když v Hradci Králové zvítězili.

15.1.2017

Martin Lepej zvítězil mezi muži na bowlingovém turnaji

MariánskéLázně - V kategorii žen dominovala Petra Hammerlová (395) před Gabrielou Kocourkovou (339) a Michaelou Caranovou (308).

14.1.2017

Bauer se představí poprvé v novém roce v bílé stopě

Boží Dar – Po více než měsíční „pauze" se tým dálkových běžců PIONEER Investments vrací na scénu. V rakouském Seefeldu čeká Lukáše Bauera a spol. v sobotu lauf na 60 kilometrů, který je dalším dílem seriálu Ski Classics.

14.1.2017

Josef Milota naházel osobní rekord a vyhrál

Mariánské Lázně - Soutěž byla napínavá a vyrovnaná až do samého konce. Všichni kuželkáři se doslova překonávali. Dvanáctkrát se skóre na patnáct hodů do plných přehouplo přes číslovku 90 a sedmkrát naházeli ti přesnější víc než padesát na dorážku.

13.1.2017

Vojtěch Koritenský se v sobotu v rámci trojboje představí ve Sportcentru

Cheb - Opět se bude soutěžit v silových disciplínách na čas – bench press, bicepsové zdvihy a zdvihy na hrazdě – vše v trvání jedné minuty.

6.1.2017

Tradiční anketa Nejúspěšnější sportovec okresu Cheb za rok 2016 se blíží

Cheb - Kritéria u jednotlivců jsou účast na MS, ME a nebo umístění na M-ČR do třetího místa a hlavně sportovci musí závodit za sportovní subjekt okresu Cheb !U kolektivů je kritériem nahlášení minimálně umístění do 5. místa na přeborech republiky a nebo umístění do pátého místa v dlouhodobých soutěžích (nejvyšší soutěže v daných sportech).

29.12.2016

Atleti bojovali na Vánoční hale v Praze

Cheb - Svůj velký atletický den měla Veronika Maydlová, která absolvovala malý víceboj a ve všech disciplínách si vytvořila své nejlepší halové výkony – 60 m (8.50), 150 m (21.42), na 60 m překážek (10.40) a v dálce 4.51 m.Veronika má velké předpoklady, aby v Chebu vyrostla opět skokanka do dálky, která bude umět hodně za pětimetrovou hranici!

28.12.2016

Mladí šachisté se utkali na Vánočním turnaji

Cheb - Každý soutěžící si odnesl vybranou cenu

27.12.2016

Judista Zdeněk Šesták oslavil sedmdesátiny

Mariánské Lázně - Šesták začínal s judem v roce 1961, čili po krátké době, kdy oddíl ve městě vznikl. Jeho sportovní kariéra nijak nevybočovala z obvyklých kolejí: kurs pro začátečníky, zkoušky na technické stupně, závodění, v dospělém věku pak trenérská a ještě později rozhodcovská a funkcionářská činnost.

12.12.2016

Extraligoví stolní tenisté TTC Fr. Lázně vezou body z Ostravy i z Havířova

Františkovy Lázně - TTC Františkovy Lázně je po víkendu na druhém místě tabulky

7.12.2016

Fabrizio naháněl v Thajsku soupeřům strach

Cheb - V Thajsku se trénuje dvakrát denně, na což jsou borci z Game Over Gym zvyklí. Co se týká zátěže v thajském tréninku, není zdaleka tak náročný jako v Game Over Gym.

3.12.2016

Gymnasté a gymnastky Lokomotivy získali na Chebských bradlech cenné kovy

Cheb - Nářadí bylo přivezeno až z Třince, kde je uskladněné a používá se pro mistrovství republiky a mezinárodní soutěže reprezentace. V chebské hale byl naposledy takový závod v osmdesátých letech minulého století.