Čtvrté a páté kolo florbalové ligy se hrálo v chebské sportovní hale Lokomotivy.

TJ Jiskra Aš 5
FLK TJ Slavoj Tachov 1
2:0, 0:0, 3:1

Ašští florbalisté začali utkání výborně. Už ve druhé minutě po akci Kaliny obdrželi Tachované branku. Do konce první třetiny zvýšil po nejistém zákroku gólmana Langmajera a následné dorážce ašský útočník Švlák na 2:0.

V druhé třetině se přes několik slibných příležitostí nedokázalo prosadit v koncovce ani jedno z mužstev.
Závěrečnou třetinu začali lépe domácí hráči a v sedmé minutě zvýšili Padevětem na 3:0. Tachované poté vrhli všechnu sílu do útoku a v jedenácté minutě dokázali snížit po pěkné akci Davida Šedivého na 3:1. To bylo ovšem z tachovské strany vše. Naopak Jiskra dokázala po brankách kapitána Karlíčka a Dubce své vedení upevnit a skórovat na konečných 5:1.

Třetiny: 2:0, 0:0, 3:1. Branky: Kalina, Švlák, Padevět, Karlíček, Dubec – Šedivý. Vyloučení: 1:2. Bez využití. Střely na branku: 20:19.