VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Anketa Nejlepší sportovec okresu Cheb za rok 2014 se blíží

Cheb - Slavnostní galavečer se uskuteční opět ve společenském sále Kulturního centra Svoboda

8.1.2015
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: archiv

Sportovní unie Chebska připravuje na sobotu 4. dubna 2015 již sedmý ročník ankety Nejlepší sportovec okresu Cheb za rok 2014. Pořadatelé ankety vyzývají všechny tělovýchovné jednoty, sportovní kluby a ostatní sportovní subjekty, aby nahlásily své nejlepší sportovce, kolektivy a funkcionáře do této prestižní ankety okresu Cheb.
Byly schváleny jednotlivé vyhlašované kategorie: jednotlivci mládež a dospělí, kolektivy mládež a dospělí, veteráni, handicapovaní a funkcionáři, rozhodčí a činovníci. Byla schválena kritéria nominací na jednotlivce, kolektivy, veterány a handicapované.
Kritéria u jednotlivců jsou umístění na přeborech republiky do třetího místa, reprezentace České republiky a hlavně sportovci musí závodit za sportovní subjekt okresu Cheb. U kolektivů je kritériem nahlášení umístění do 5. místa na přeborech republiky. Nominace musí obsahovat: jméno a příjmení, příslušnost k oddílu, dosažené sportovní výkony v roce 2014 a kontakt (adresa bydliště a telefonní kontakt). Nahlášení nominovaných musí být zasláno poštou na adresu Sportovní unie Chebska, Karlova 32, 350 02 Cheb, anebo na mail: vvsuch@quick.cz nejpozději do 31. ledna 2015!!! K později zaslaným nominacím se nebude přihlížet! Všichni vybraní budou včas informováni.
Slavnostní galavečer se uskuteční opět ve společenském sále Kulturního centra Svoboda za přítomnosti vzácných hostů z politického, kulturního a sportovního prostředí.
Veškeré informace vám zodpoví sekretář Sportovní unie Chebska Miroslav Sabadin na telefonním čísle 603 756 533.(ms)

Autor: Redakce

8.1.2015 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Svátek oslaví koncertem

Ilustrační foto.

Policisté zachránili život mladé dívce

Naši prvňáci už ve středu v Chebském deníku, představíme prvňáčky ZŠ Hazlov

Chebsko - Ve středu 18. října najdete v Chebském deníku prvňáky – ZŠ Hazlov.

Nová klinika vrátí lidi zpět do života

Františkovy Lázně - Celoevropsky jedinečná rehabilitační klinika by mohla do dvou let vzniknout ve Františkových Lázních. Zařízením se 150 lůžky by ročně prošlo až 2000 pacientů. Díky projektu by se navíc zachránily unikátní Luisiny lázně.

„Horvy“ úřadoval v lékárně

Sokolov – Lékárna NEMOS v Sokolově. „Ono mu je dneska deset, prozrazují rodiče malého Davida, který přijel do sokolovské nemocnice na vyhlášené oční oddělení až z Tachova. Reakce je blesková.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení