V dalším kole druhé házenkářské ligy žen zajížděly házenkářky HC CHeLK na palubovku Sokola Bělá, týmu z popředí tabulky.
CHeLK, vedoucí tým tabulky, však tentokrát neuspěl a svému soupeři přepustil první příčku. První poločas skončil 13:11 ve prospěch domácího celku a také ve druhém poločase tahaly hráčky CHeLKu za kratší konec.
Sokol Bělá   25
HC CHeLK    20
po poločase 13:11
   Nejlepší střelkyní týmu CHeLK tentokrát nebyla Věra Heřmánková, která se trefila přesně jen dvakrát, ale Martina Daňková, která zatížila konto soupeřek sedmi brankami. Druhou nejúspěšnější střelkyní hostujícího celku byla Adéla Pilmajerová, která vstřelila pět branek, z toho čtyři ze značky sedmimetrového hodu.
Sestava a branky CHeLKu: Prošková Petra – Schneiderová Lenka, Vaníčková Gabriela, Dubská Kateřina, Heřmánková Věra 2, Hřivnová Tereza 1, Nováková Petra, Pokorná Kateřina 1, Daňková Martina 7, Buchlovská Michaela 2, Kovačíková Romana 1, Pilmajerová Adéla 5/4, Koubová Barbora 1.
   V dalším kole zajíždějí hráčky CHeLKu 6. prosince do Tachova, kde se od 14 hodin utkají s místním celkem.