Atleti chebského Unionu doslova zářili na 30. ročníku „Běhu 17.li stopadu“ v Ostrově nad Ohří, kde si „uspořádali“ vlastní klubové mistrovství v přespolním běhu.

 Přestože na startu ve všech kategoriích byli atleti a atletky z dalších klubů z Karlovarského kraje, chebští prakticky kralovali. Svědčí o tom pět prvních míst, sedm druhých a čtyři třetí !!!!

Pýchou se nafukovala čtveřice přítomných chebských trenérů – P. Učík, J .Kastner, S. Keslová a J. Přibáň – třeba při doběhu mladších žáků, kde do cíle dobíhala a první tři místa obsadila trojice kluků z Unionu v pořadí – Jirka Kesl, Petr Tirala a Jiří Gregor – ale výborné výsledky byly k vidění i v ostatních věkových kategoriích.

Nejmladší žáci (nar. 98-1999) – druhý doběhl Martin Petrikovič a šestý Jan Kunert.
V nejmladších žákyních byla čtvrtá Iva Šípová. Vítězem nejmladších žáků (96-1997) byl s náskokem Václav Karabec před Matějem Jeřábkem a děvčata vyhrála díky velké bojovnosti v závěrečném finiši Sára Janušková a výborná byla i třetí Nikola Desenská.
V mladších žákyních patřilo třetí místo Kláře Nejedlé, která hodně překvapila.
Starší žáci se stali opět kořistí dvou chebských běžců – v pořadí Jakub Veselý a Jan Toncar.
I v kategorii starších žákyň stály chebské atletky na stupních vítězů – druhá byla Adéla Vavřínová a třetí další překvapení z chebských řad – Michaela Kazíková.

Vítězství si nenechala ujít v dorostenkách Markéta Macková a její kolega Ondřej Gogor skončil druhý.
Medailovou žeň pak podtrhl svým druhým místem Jiří Loucký mezi juniory.
V neděli si pak velká většina atletů dala brigádu na hřišti v Poohří a již od pondělka se začali chebští atleti připravovat na halovou sezónu, kde začnou závodit 8. prosince v hale pražského Olympu na tradiční Mikulášské hale mládeže. Tak doufejme, že jim to půjde stejně dobře, jako ted‘ v Ostrově.