V pražské hale Otakara Jandery se uskutečnilo mistrovství České republiky juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v atletice.
Na tomto „gigantu“ startovalo přes 500 mladých atletů z celé České republiky a pochopitelně nechyběli ani atleti chebského Unionu.

Skvělého úspěchu dosáhla juniorská štafeta děvčat v běhu na 4x200 m, která v poli devíti vybraných štafet skončila na skvělém pátém místě v novém klubovém rekordu 1:49.79 sek. Úspěch je to o to větší, že věkové složení štafety neodpovídalo juniorské kategorii, pouze Markéta Macková je věkem juniorka. Martina Pechočiáková je dorostenka a na poslední dva úseky nastoupily dvě žákyně – Michaela Kaziková a Markéta Rejmanová. Přesto děvčata skončila v polovině startovního pole a to je velký úspěch, i proto, že tato štafeta může spolu běžet i příští rok!

V individuálních disciplínách se nejvíce dařilo Markétě Mackové v běhu na 400 m (1:00.77) a vylepšila si letošní halové maximum na 200 m (27.30). Na stejných tratích startovala i Martina Pechočiáková, která si zaběhla osobní halový rekord na 400 m (1:02.39).
Jediným mužským zástupcem Unionu byl junior Jakub Dobrovolný na trati 400 m (51.38). Ten se však neprosadil.
Začátkem března bude na Strahově probíhat mistrovství České republiky žactva a i tam budou atleti Unionu Cheb zastoupeni a hlavně štafeta 3x300 m žákyň má šanci na některou z medailí!