Kršňák byl nejlepší

Chebsko - Vítězové obou kategorií obhájili svá loňská prvenství

12.9.2008

Šestnáctý ročník chebského triatlonu Dřevěný člověk je už minulostí. My se k němu vracíme výslekdky nejlepších a fotografiemi ze samotného závodu.
Absolutním vítězem a vítězem mezi muži se stal Jakub Kršňák z Chebu, který celou trať zvládl za 1:15:22,5 hod. Nejlepší byl v plavání a v běhu. Na kole byl druhý za celkově sedmým Pavlem Chrenem.
Na druhém místě skončil Jan Ďuk z Příbrami v čase 1:22:54,5. V plavecké části sice skončil třináctý a na kole čtvrtý, ale v běhu obsadil druhé místo. Celkově třetí skončil Jiří Stehlík z Chebu v čase 1:23:11,9 hod., který byl rovněž třetí v běžecké části.
Mezi ženami dominovala, stejně jako loni, Milada Štecherová z Aše, která zvítězila v čase 1:38:06,5 hod. V plavecké části skončila čtvrtá, na kole byla nejlepší a v běžecké části doběhla třetí.
Na druhém místě skončila Michala Jáglová z Libé časem 1:39:42,4 hod. V plavecké části byla sedmá, na kole čtvrtá a běžeckou trať zvládla mezi ženami nejlépe. Třetí místo mezi zástupkyněmi něžného pohlaví obsadila Lenka Maxová z Nučic časem 1:40:56,5 hod. Té se nejvíc dařilo v cyklistické části, kde skončila druhá.
Za zmínku stojí ještě nejlepší výkony v jednotlivých kategoriích.
Mezi muži vyhrál plavání Jakub Kršňák časem 9:22,7 min. Cyklistickou část vyhrál Pavel Chren časem 36:53,9 min. Běžeckou část vyhrál opět Jakub Kršňák časem 28:19,7 min.
Mezi ženami vyhrála plaveckou část Běla Tréšková časem 14:22,7 min. Mezi cyklistkami byla nejlepší vítězka Milada Štecherová časem 42:29,3 min. Běžeckou část triatlonu vyhrála Michala Jáglová časem 34:24,8 min.

(b)

12.9.2008 VSTUP DO DISKUSE

Zádub-Závišín má zastupitelstvo

Novomanželé Urbanovi si řekli své ANO na vrcholku Aschberg v horské Bublavě.
9

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Sokolov - Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, by se mohla stát Nej sestřičkou tohoto roku. V Sokolově pracuje s dvouletou přestávkou deset let.