Po velmi dobrém výkonu proti účastnicím loňského ročníku I. ligy - Karlštejnu, odjely farmářky nakonec bez bodového zisku.
Farmářky v podzimní části ve 2. lize ČŽFL hrají se střídavými úspěchy. Do Karlštejna odjely jen s 11 ti hráčkami. O bodech se rozhodlo až v samém závěru zápasu.

FK Karlštejn 2
Farmářky Trstěnice 1

po poločase 0 : 0

Do utkání nastoupily farmářky bez svých opor Šichevičové, Sukové a Vaňkové a tak byl trenér Trstěnic nucen k nasazení hráček Ledvinové a Ziatekové, které v zápase ukázaly, že v budoucnu budou velmi dobrými hráčkami farmářek. Další změnou v sestavě bylo přesunutí Šálkové z útoku do obrany a ukázalo se, že tento tah skvěle vyšel.

Celý první poločas se odehrával převážně ve středu hřiště, bez vyložených šancí. Vše podstatné z průběhu zápasu se odehrálo v posledních patnácti minutách.

V 75. min. po faulu Šálkové v pokutovém území poslala domácí hráčka se štěstím svůj tým do vedení 1:0. V 79. min.- po skvělém ataku domácí brankařky Ledvinovou, přišel penaltový zákrok a Toušovou. Z nařízené penalty vyrovnala nejlepší hráčka Farmářek Rybová zkušeně na 1:1.
Když se již zdálo, že zápas skončí remizou a Farmářky si odvezou bod, přišla chyba obrany a domácí strhly v 88. minutě vedení na svoji stranu a rozhodly zápas – 2:1. Body zůstaly doma Karlštejnu.

Trenér Stojkovič k zápasu řekl: „Musím pochválit celý tým, za velmi odpovědný výkon. Štěstí se od nás tentokrát odvrátilo.“
V neděli – 18.listopadu přivítají Farmářky z Trstěnic na svém hřišti fotbalisty z Dubice u České Lípy. Výkop utkání je stanoven na 14.00 hodinu. Všichni příznivci kopané jsou srdečně zváni!