Herd Cheb remizoval hokejově s Chodovem

Cheb - ŠSK Fortuna Cheb prohrál s vedoucím celkem soutěže neuvěřitelně vysoko

19.12.2007

Ilustrační fotoFoto: Foto: František Musil

Cheb/V dalším střetnutí krajského přeboru ve futsalu se s brankami roztrhl pytel.
Chebští vedli sice v 8. minutě nadějně 3:1, ale v 15. minutě už bylo srovnáno. Pak se oba týmy přetahovaly o vedení a v poločase na tom byli hosté o gól lépe.
Titanic Chodov ⋌ 8
Herd Cheb⋌8
po poločase 4:5

Ve druhém, poločase pokračovaly oba týmy v přetahované a útoky jasně převyšovali kvalitou obrany. Minutu před koncem střetnutí poslal do vedení chebský celek Peterek, ale v té samé minutě stačili domácí srovnat a upravit tak konečný výsledek zápasu na 8:8.
Branky za Herd: Dlouhý 2, Kozák, Peterek, Vesecký, Stejskal, Kamenický, Danč.
Herd Cheb: Buřič, Vild – Dlouhý, Kamenický, Lavička Luk., Kozák, Vesecký, Peterek, Danč, Stejskal, Hladký, Hubka.
Ve druhém střetnutí zástupce chebského regionu ŠSK Fortuna Cheb prohrál házenkářským rozdílem s vedoucím celkem vysoko 1:41, po poločase 1:21.

12. Flamengo Březová ⋌9 1 0 8 33: 68 3

K dalšímu střetnutí zajíždí Herd Cheb na palubovku Slavie Karlovy Vary, kde se utká s týmem SK Sausfork. Duel se hraje až 16. ledna 2008.
ŠSK Fortuna Cheb si zahraje ještě letos. Dnes se utká na palubovce sportovní haly v Kynšperku s mužstvem Flamengo Březová, které je beznadějně poslední a právě v tomto duelu by si měli Chebští připsat druhé vítězství.