V krajské futsalové soutěži si fotbalisté Herdu Cheb opět zajistili tři body po vítězství nad týmem HRB Královské Poříčí.

Herd Cheb 4
Hrb Kr. Poříčí 3
po poločase 1:2

Ve sportovní hale ve Skalné se hrálo bojovné a rychlé utkání nahoru dolu. Domácím se nevydařil začátek střetnutí, kdy ve 14. minutě prohrávali už 0:2. Nejprve se trefil už ve 3. minutě Erhalt a ve 14. minutě přidal druhou branku Šedivec.

Do zápasu dostal chebský tým Lukáš Lávička, který se sám mezi třemi hráči střelecky prosadil a snížil minutu před koncem první části na 1:2.
Za tři minuty ve druhém poločase srovnal stav na 2:2 Kozák. Stejný hráč pak za další čtyři minuty poslal svůj tým poprvé v zápase do vedení – 3:2. Jenže hosté se s tímto stavem nemínili spokojit a zdramatizovali střetnutí brankou Šedivce minutu a půl před koncem – 3:3.

Když už se zdálo, že si nakonec Královské Poříčí odveze ze Skalné bod za remízu, nasadili Chebští na palubovku speciální čtyřku. To se jim vyplatilo. Hosté nepohlídali kanonýra Dlouhého, který půl minuty před koncem zápasu rozhodl gólem o tom, že tři body zůstanou ve Skalné, Herd si připíše další důležité vítězství a poskočí na první místo v tabulce.

Branky: Kozák 2, Lavička a Dlouhý po 1 – Šedivec 2, Erhalt 1.
Herd Cheb: Vild – Kozák, Stejskal, Peterek, Vesecký, Dlouhý, Kamenický, Lavička, Hladký.
Další výsledky: ASK BSS RÁD – FC Tenis Dolní Rychnov 3:12 (1:4), OVB Fan Club Karlovy Vary – SK Sausfork Otovice 4:7 (1:3), M.A.S.H – FC BAGO 3:3 (2:0).