Dva zápasy odehráli fotbalisté Herdu Cheb v krajském přeboru futsalistů. Ten první byl dohrávkou s Březovou, mužstvem z konce tabulky, a za dva dny přivítali celek ze špice tabulky – ASK BSS Rád.

Herd Cheb 7
Flamengo Březová 3
po poločase 3:2

V dohrávaném střetnutí byli Chebští jasně lepší, což vyjádřili i brankově. Do vedení šli sice hosté, ale Peterek za dvě minuty vyrovnal. Pak se střelecky prosadil Dlouhý, který v dalších minutách potvrdil své kanonýrské schopnosti. V 11. minutě se trefil opět Peterek a stav utkání byl 3:1. Za čtyři minuty sice hosté Peschelem snížili na 3:2, ale to byla také jejich předposlední radost.
Druhou půli začal střeleckým koncertem chebský Dlouhý. K první brance z prvního poločasu ještě přidal další tři a stal se tak nejlepším střelcem zápasu. Sedmý gól domácího celku dal Lavička a hosté se už zmohli jen na korigování stavu Holovijčákem na 7:3.
Branky: 7. Peterek, 10. Dlouhý, 11. Peterek, 26. Dlouhý, 28. Dlouhý, 45. Dlouhý, 46. Lavička – 5. Holovijčák, 15. Peschel, 48. Holovijčák.
Herd Cheb: Vild – Kamenický, Hladký, Stejskal, Peterek, Dlouhý, Kozák, Lavička.

Herd Cheb 2
ASK BSS Rád 2
po poločase 1:1

Utkání s Rádem už bylo o něčem jiném. Hrál se kvalitní a dramatický duel, ve kterém nepadlo tolik branek a na konci se oba týmy rozešly smírně.
V prvním poločase měli navrch hosté, druhá půle zase patřila Chebským.
Téměř celý první poločas se hrálo bez gólů, až 19. minuta znamenala vedení hostů zásluhou Žáka. Za pět minut zavelel k obratu chebský kapitán Peterek, který srovnal na 1:1.

Po změně stran se hrálo opět dlouho bez gólového efektu. Tři minuty před koncem poslal Cheb do vedení Dlouhý – 2:1. Domácí se však dlouho neradovali. Za dvě minuty srovnal na konečných 2:2 Beránek.
Chebští jsou i nadále na čele tabulky krajského přeboru s šestibodovým náskokem na pronásledující mužstva.
„Kdybychom Rád porazili, byli bychom hodně blízko k titulu, ale i remíza nám zachovává slušné naděje na konečné vítězství v krajském přeboru. Před námi jsou ještě tři utkání. Pokud porazíme poslední Fortunu a pak budeme bodovat v některém ve zbývajících dvou zápasech, můžeme slavit nejen titul, ale i postup do divize,“ řekl po utkání Libor Stejskal, šéf Herdu.
Branky: 24. Peterek, 47. Dlouhý – 19. Žák, 49. Beránek.
Herd Cheb: Vild – Kamenický, Hladký, Stejskal, Peterek, Dlouhý, Lavička.