VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Po prázdninách se chystá školení nohejbalových trenérů

Karlovarský kraj - Účastníci školení si hradí dopravu na akci, stravování, případně ubytování a platí poplatek za licenci

28.6.2009
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK/ Bedřich Klima

Na základě zájmu ze strany oddílů připravuje Karlovarský krajský nohejbalový svaz školení a doškolení trenérů nohejbalu (licence C a D).
Školení probíhá ve dvou stupních - licence C a licence D. Školení licence C je pořádáno jedenkrát ročně centrálně ČNS a stejným způsobem je pořádáno doškolení pro absolventy, kteří si chtějí prodloužit již v minulosti získanou C licenci.

Doškolení je spíše v rovině teoretické, např. trenéři mají za úkol sledovat a následně vyhodnotit HČJ nebo HK v utkání. Doškolení vždy směřovalo k nějaké větší nohejbalové akci - MČR, turnaje, ligový zápas, aby bylo možné sledovat TOP úroveň. Doškolení bylo vždy v rozsahu 6 - 8 hodin (45 minut hodina). Školení licence C bylo vždy dvoudenní, v rozsahu cca 22 hodin sobota a neděle do odpoledne. Obsahově přibližně 14 hodin přednášky, 7 - 8 hodin praxe v tělocvičně.

Školení a doškolení licence D pořádají KNS, avšak ČNS vysílá lektora, aby byla zajištěna obsahová i formální stránka vzdělávací akce.V rámci doškolení je pouze jeden lektor, na školení přednášejí 2 - 3 lektoři. Každá akce musí mít také svého vedoucího, který za celou agendu toho školení (poplatky, seznamy účastníků., předání metodických materiálů , třídní kniha atd.). Na akce se mnou jezdili např. V. Kopecký, A. Opravil, M. Svoboda, Vl. Stehlík, J. Kresta.

Účastníci si hradí dopravu na akci, stravování, případně ubytování a platí poplatek za licenci, ze kterého se platí případné pronájmy tělocvičny, hřišť a učebny a také se hradí náklady na lektory (cesťák a hodinová mzda lektora podle odpřednášených hodin). Naproti tomu účastníci získávají metodický materiál o nohejbalu. Akce jsou pořádány tehdy, když počet zájemců je alespoň deset, aby účastnický poplatek nebyl zbytečně vysoký.
Nově od letošního roku má platit, že školení licence C se může zúčastnit pouze ten, kdo již absolvoval v minulosti školení nižší licence D. Zatím je to informace neoficiální.

Lektor Vladimír Pavlík (t.č. 775 311 957) žádá všechny zájemce, aby se přihlásili v termínu co možná nejkratším, nejpozději do 30. června a aby nahlásili, zda se jedná o základní školení (licence C) nebo doškolení těch, kteří si chtějí prodloužit již v minulosti získanou C licenci.
Školení proběhne po prázdninách, přesný termín bude stanoven podle počtu přihlášených a možností lektora.

(em)

28.6.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Novomanželé Urbanovi si řekli své ANO na vrcholku Aschberg v horské Bublavě.
9

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Jak reklamovat koupený dům či byt

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Sokolov - Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, by se mohla stát Nej sestřičkou tohoto roku. V Sokolově pracuje s dvouletou přestávkou deset let.

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Karlovy Vary - Patrně i díky vysokým teplotám a žíznivým zákazníkům v letních měsících vzrostl skupině Karlovarských minerálních vod (KMV) v prvním pololetí roku prodej meziročně o čtyři procenta a dosáhla celkového obratu 3,9 miliardy korun. To bylo meziročně o dvě procenta více.

OTÁZKA PRO: Milana Vrbatu, mluvčího Městského úřadu v Aši

Cheb - Mluvčí městského úřadu o novém parkovišti.

Joker chystá Zahradní slavnost

Cheb – Jak se městu Cheb podařilo upravit komunitní zahradu v chebské Májové ulici naproti restauraci Hannibal? O tom se může na vlastní oči přesvědčit i veřejnost, a to již v úterý 22. srpna.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení