V 11. kole okresního přeboru v nohejbalu přivítali mariánskolázeňští nohejbalisté chebský celek PSK Cheb A. Oba aktéři patří spolu se Skalnou k silné trojce chebského okresu, a proto byl tento zápas očekáván s velkou pozorností.

V prvním utkání proti sobě nastoupily první dvojice. Za domácí Vážný se Smutným a za hosty Brilla a Polan. Domácí v pohodě zvítězili 10:5 a 10:7. Zápas druhých dvojek, jak se později ukázalo, rozhodl o konečném vítězi. Domácí Čori a Sejkora podlehli v prvním setu hostujícím Krůtovi s Chalupným v prvním setu 8:10, ve druhém však domácí přestali kazit a předvedli velmi dobrý výkon a vyrovnali výsledkem 10:5. Do třetí sady nastoupil za hosty Čeřovský, ale ke zvratu utkání nepomohl. Domácí nakonec zvítězili 10:3 a v utkání vedli 2:0.

Do trojice postavili domácí Vážného, Smutného a Čoriho proti chebské trojce Brilla, Polan a Čeřovský. Po vyrovnaném průběhu zejména prvních dvou setů nepomohlo hostům ani střídání v závěru utkání a podlehli domácím 8:10, 10:9 a 4:10. Stav utkání byl 3:0. Ke čtvrtému utkání nastoupily dvojice v obráceném pořadí. Domácí Vážný se Smutným proti Krůtovi s Čeřovským. Až do třetího setu bylo utkání velmi vyrovnané a dramatické. Díky tomu, že se hostům v závěru utkání nedařilo, dotáhli domácí za mohutného povzbuzování 20 diváků zápas do vítězného konce – 10:8, 8:10 a 10:6, celkově tedy 4:0.

V pátém utkání se střetli domácí Čori a Sejkora s hosty Brilla a Polan. Utkání skončilo vítězstvím hostů 7:10 a 5:10 podobně jako závěrečná trojka, ve které domácí Sejkora, Růžička a Čori nestačili na Chebské ve složení – Krůta, Textor a Chalupný a podlehli rovněž 5:10 a 7:10.
Celkově tedy domácí Loko Mar. Lázně porazila PSK Cheb A 4:2 po velmi dobrém výkonu celého mužstva.