VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Kompletní výsledky Sokotrans cupu 2008

Karlovarský kraj - Výsledkový servis

9.7.2008
SDÍLEJ:

Foto:

Děti I - 2008 - 2002
1. Macán Karel – Chodov (2:11min.), 2. Schmid Martin – MCB Sokolov (2:27 min.), 3.Makoňová Tereza – MCB Sokolov (3:13 min.), 3. Schmid Josef – MCB Sokolov (3:13 min.)
Děti II - 2001 - 1999
1. Zadák David – Cykloteam Ostrov (4:40 min.), 2. Tyrpekl Karel – Profisport Cheb (4:53 min.), 3. Stehlík Jiří – Profisport Cheb (4:54 min.), 4. Brožek Vítek – Cykloteam Ostrov (6:30 min.), 5. Školoud Jaroslav – Aš (DNF)
Děti II - 2001 - 1999
1. Ficenecová Zuzana – Slavia Karlovy Vary (6:23 min.)
Mladší žákyně 1998 - 1996
1. Klauková Aneta – CykloteamOstrov (12:57min.), 2. Koudelková Lenka – Ašští bikeři (13:15 min.)
Mladší žáci - 1998 - 1996
1. Čechman Martin – Cykloteam Ostrov (18:43 min.), 2. Zadák David – Cykloteam Ostrov (19:27 min.), 3. Kočí Vojtěch – Cykloteam Ostrov (19:30 min.), 4. Klauko Vojtěch – Cykloteam Ostrov (24:37 min.), 5. Šverdík Daniel – Profisport Cheb ( -1 kolo)
Starší žákyně - 1995 - 1994
1. Ficenecová Lucie – Slavia K.Vary (18:46 min.), 2. Kočová Simona – Cykloteam Ostrov (23:53 min.)
Starší žáci - 1995 - 1994
1. Svoboda Jiří – Ašští bikeři (21:31 min), 2. Sýkora Ondřej – Profisport Cheb (21:36 min), 3. Johánek Jakub – Plamen Chodov (24:44 min.), 4. Ficenec Jakub – Slavia K.Vary (25:10 min), 5. Fiala Petr – Profisport Cheb (27:05 min), 6. Schubert Petr – Ašští bikeři (27:30 min.)
Kadetky - 1992 - 1993
1. Pilařová Melanie – Ašští bikeři (30:31min.)
Kadeti - 1993 - 1992
1. Šulc Petr – Cykloteam Ostrov (42:13 min.), 2. Kuzma Pavel – Ašští bikeři (43:17 min.), 3. Čechman Jiří – Cykloteam Ostrov (44:12 min.), 4. Vokáč Robert – Team bike Březová (43:15 min.), 5. Dvorský Antonín – Plamen Chodov (56:18 min.)
Juniorky - 1991 - 1990
1. Klingorová Irena – Profisport Cheb (41:55 min.), 3. Kolmschlágová Žanet – Ašští bikeři (30:39 min.)
Junioři - 1991 - 1990
1. Vávra Ondřej – ZS-Coxys-Domo (58:13 min), 2. Kodl PavelTeam Bike Březová (59:15 min.), 4. Bořil Martin – Ašští bikeři (58:50 min.)
Muži 1989 - 1979
1. Fišer Radovan – Team bike Březová (59:56 min.), 2. Brill Miroslav, Cykloteam Ostrov (63:01 min.), 3. Folvarčík Jiří – Plamen Chodov (60:35 min.), 4. Navrítil Josef – Cheb (67:15 min.), 5. Selber Jiří – Cheb (67:28 min.)
M30 - 1978 - 1969
1. Oubrecht Luboš – Bishop Cheb (51:19 min.), 2. Brabec Karel – Cyklosport Cheb (52:23 min.), 3. Makoň Tomáš – MCB Sokolov (55:58 min.), 4. Buřič Radek – Rexam Aš (59:36 min.), 5. Kraclík Jan – Cheb (51:25 min.), 6. Zrůst Martin – Tukan K.Vary (51:30 min.), 7. Kopecký Lukáš – Team Bike Březová (57:40 min.), 8. Puš Jakub – Tukan K.Vary (59:36 min.), 9. Goga Miroslav – Autocentrum Vokov (51:51 min.)
M40 - 1968 - 1959
1. Gorbheiser Petr – Tri Cheb (47:30 min.), 2. Bartoš Jiří – Team bike Březová (52:00 min.), 3. Kodl Josef – MCB Sokolov (53:00 min.), 4. Ontko Petr – Team bike Březová (54:43 min.), 5. Kirch Zdeněk – Tukan K.Vary (54:50 min.), 6. Toms Jiří – Team bike Březová (57:23 min.), 7. Fischer Martin – Ašští bikeři (48:08 min.), 8. Cabal Stanislav – Tri Cheb (53:05 min.)
M50 - 1958 –––––
1. Volánek Petr – Cykloteam Killy (41:26 min.), 2. Bartoš Zdeněk – Theosport GT (46:14 min.), 3. Genčur Milan – Team bike Březová (49:08 min.), 5. Kunc Vlastimil – Eska Cheb (43:57 min.)
Ženy - 1989 - 1979
1. Jansová Tereza – ČS team MTB (42:35 min.), 2. Moosová Dana – ZS-Coxys-Domo (48:22 min.), 3. Rousová Petra – Cykloteam Cheb (46:48 min.)
Masters ženy - 1978
1. Kabilová Martina – Tri Cheb (44:05 min.), 2. Kubínová Monika – Cvok team Sokolov (46:57 min.)
Příchozí
1. Sokol Jan – AK Sokolov (45:40 min.), 2. Rybáček Viktor – Autosklo Kufner (46:15 min.), 3. Chlup Roman – TJ Nová Role (49:15 min.), 4. Větrovec Václav – ZS-Coxys-Domo (50:04 min.), 5. Kodl Jan – MCB Sokolov (51:38 min.), 6. Získal Luděk – ČS team MTB (42:36 min.), 7. Ladka Marcel – Sokolov (42:40 min.), 8. Hradecký Michal – TJ Nová Role (42:43 min.).

(zp)

Místo události:
9.7.2008 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, je ve finále prestižní soutěže.

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Ilustrační foto

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

OTÁZKA PRO: Milana Vrbatu, mluvčího Městského úřadu v Aši

Cheb - Mluvčí městského úřadu o novém parkovišti.

Joker chystá Zahradní slavnost

Cheb – Jak se městu Cheb podařilo upravit komunitní zahradu v chebské Májové ulici naproti restauraci Hannibal? O tom se může na vlastní oči přesvědčit i veřejnost, a to již v úterý 22. srpna.

Motivací mají být stipendia od kraje

Karlovy Vary - Motivační a prospěchová stipendia za druhé pololetí uplynulého školního roku získají od Karlovarského kraje studenti z jedenácti středních škol v regionu.

Pes vběhl motorkáři pod kolo

Mariánské Lázně - Nepříjemný zážitek má za sebou šestadvacetiletý motorkář, kterému do jízdní dráhy vběhl pes.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení