Hradec Králové byl místem setkání mladých minigolfistů z celé republiky, kteří zde odehrály turnaj Junior Trophy 2007. Chebští monigolfisté měli hned pět hráčů, kteří se v úmorném vedru utkali se svými vrstevníky.
Největším, ale velmi příjemným překvapením celého turnaje, byl předvedený výkon Jakuba Wolfa z TJ MG Cheb, který po sobotní části obsadil vedoucí příčku v kategorii žáků, tu si dokázal udržet i po závěrečném kole a získal tak titul Přeborníka České republiky v absolutní žákovské kategorii. Jeho spoluhráčka Anna Fryšová obsadila čtvrtou příčku, když na bronzovou pozici ztrácela jeden úder. Ten jí chyběl také k vítězství v kategorii žákyň, kde skočila stříbrná.

Z Chebských zástupců v Hradci Králové svůj první soutěžní turnaj absolvovali Veronika Kopecká a Daniel Bukovjan , kteří skončili na 24. a 25. místě mezi žáky. Lukáš Toman startoval v kategorii juniorů a obsadil 20. místo. Zástupce františkolázeňských, Jakub Rendl skončil na 17. příčce.
Junioři se na stupních vítězů seřadili v tomto pořadí: 1. Pavel Nádaský (Brno), 2. Jana Nakládalová (Holešov), 3. Ivan Macho (Olomouc).
Žákovská kategorie měla toti konečné pořadí : 1. Jakub Wolf (Cheb), 2. Petr Bednář (Rychnov nad Kněžnou), 3. Pavla Kadaníková (Hradec Králové).