VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Pro volejbalové oddíly

CHEB - Mění se způsob vyřizování herních náležitostí

25.8.2007
SDÍLEJ:

ilustrační foto Foto: DENÍK/Petr Wagenknecht

V nové volejbalové sezoně 2007/2008 se zcela mění způsob vyřizování herních náležitostí potřebných ke startu v mistrovských soutěžích. Týmy už nebudou vypisovat soupisky, které jim následně potvrdí řídící orgán, ale samy si je „vyjedou“ přes VIS, což je volejbalový integrační systém, a také si je samy budou moci i průběžně doplňovat a v souladu s řády ČVS i měnit.

K tomu však je nutné, aby týmy co nejdříve, pokud možno okamžitě, nahlásily krajskému správci VISu Mgr. P. Janusovi na telefonní číslo 774892590 své e-mailové adresy a ostatní potřebné údaje nutné k přidělení práv na VIS vstupovat a do soutěží a soupisek nahlížet.
Bližší pokyny a detailnější vysvětlení obdrží organizační pracovníci družstev startujících jak v krajských, tak i okresních mistrovských soutěžích na jednání výboru KV ČVS Karlovy Vary, které se uskuteční v pondělí 3. září 2007 od sedmnácti hodin v kavárně sokolovského Hornického domu.
Kromě již zmíněné problematiky se na něm účastníci seznámí i s činností tohoto regionálního svazového orgánu v uplynulém období, včetně hospodaření a plánu rozpočtu na rok 2008, i s tím, jak jsou zajištěny nové mistrovské soutěže.

V programu schůze je i předávání diplomů a pohárů krajským přeborníkům a ocenění řady funkcionářů, kteří se dožívají významných životních jubileí a kteří se zasloužili o rozvoj volejbalu nejen v místě svého bydliště, ale i v celém Karlovarském kraji.
Jejich odměnou budou čestná uznání a medaile O. Kouckého, což je nejvyšší možné ocenění udělené krajským orgánem.
Znovu důrazně připomínáme, aby mohly být v následujícím týdnu zahájeny okresní přebory dospělých, je účast organizačních pracovníků družstev, která v těchto mistrovských soutěžích startují, naprostou nezbytností!

25.8.2007 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Pestalozzi vznikli jako studentská kapela v roce 1988. Jedním ze zakládajících členů byl i Petr Gardner.

Nekonečná jízda kapely Pestalozzi začala před 30 lety

Ilustrační foto

Zádub-Závišín má zastupitelstvo

Letní svatby jsou in, oddává se na lávce, golfu, na poli nebo u vysílače

Karlovarský kraj – Jako by se s nimi roztrhl pytel. Svatby v létě jsou prostě in. Snoubenci přitom čím dál více preferují venkovní obřad. A některá místa jsou opravdu netradiční.

Jak reklamovat koupený dům či byt

Koupili jste si vysněný byt nebo dům a máte pocit, že je dokonalý? Prvotní nadšení z dobré koupě mohou však zanedlouho vystřídat starosti s vadami, které se projeví až po čase. Víte, jaká práva v takovém případě máte? A jak nejlépe postupovat, abyste o ně nepřišli?

Vrchní sestra ze sokolovské interny by se mohla stát Nej sestřičkou roku 2017

Sokolov - Míša Rauscherová, vrchní sestra z interního oddělení sokolovské nemocnice, by se mohla stát Nej sestřičkou tohoto roku. V Sokolově pracuje s dvouletou přestávkou deset let.

Máme žízeň. A projevilo se to v prodeji

Karlovy Vary - Patrně i díky vysokým teplotám a žíznivým zákazníkům v letních měsících vzrostl skupině Karlovarských minerálních vod (KMV) v prvním pololetí roku prodej meziročně o čtyři procenta a dosáhla celkového obratu 3,9 miliardy korun. To bylo meziročně o dvě procenta více.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení