VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Už je jasno - hlasy jsou sečtené

Cheb - Zastupitelstva mnoha obcí a měst mění své barvy.

17.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační fotoFoto: DENÍK / Matej Slávik


Volební účast 33,66%
ČSSD 12,20%
ODS 34,23%
Strana zelených 9,38%
Str.Zdraví Sportu Prosperity 12,71%
KSČM 19,40%
TOP 09 11,19%
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI 3,28%
Zvolení zastupitelé: Borsiková Marie (BEZPP za ČSSD), Lelovský Miroslav (BEZPP za ČSSD), Jahn Petr (ČSSD), Blažek Dalibor (ODS), Rákos Miroslav (ODS), Ponikelský Václav (ODS), Hudeček Aleš (ODS), Sopr Jiří (ODS), Kosík Richard (ODS), Červenka Jiří (ODS), Syrovátka Libor (ODS), Staněk Jaroslav (BEZPP za SZ), Flaška Martin (BEZPP za SZ), Klepáček Pavel (BEZPP za SZSP), Koubek Jiří (BEZPP za SZSP), Vyskočil Robert (BEZPP za SZSP), Březinová Helena (KSČM), Oravec Michal (BEZPP za KSČM), Čekal Petr (KSČM), Šnajdrová Marcela (BEZPP za KSČM), Burian Zdeněk (BEZPP za KSČM), Hannsmann Martin (BEZPP za TOP 09), Mach Petr (TOP 09)


Dolní Žandov

Volební účast 54,84%
KSČM 35,26%
SNK v Dolním Žandově 18,27%
Nezávislí 17,65%
HN.ZA HARM.ROZVOJ OBCÍ A MĚST 10,78%
Zvolení zastupitelé: Stránská Eliška, Jadlovský Josef, Tůma Vladimír (BEZPP za KSČM), Mesjar Stanislav, Švejda Jiří (BEZPP za SNK v Dolním Žandově), Tunder Radek, Havlíček Jaroslav (BEZPP za Nezávislí), Valentová Jana (BEZPP za HN.ZA HARM.ROZVOJ OBCÍ A MĚST)

Drmoul

Volební účast 53,49%
Str.Zdraví Sportu Prosperity 58,15%
TOP 09 15,73%
Strana zelených 10,50 %
Hn.na podporu dobrovol.hasičů 9,09%
Zvolení zastupitelé: Chalupková Vladislava, Kormošová Marie, Švajgl Josef, Hložek Ivan, Holát Stanislav (BEZPP za Str.Zdraví Sportu Prosperity), Havlík Josef (TOP 09), Bolek Tomáš (BEZPP za Strana zelených), Bělohoubková Jitka (BEZPP za Hn.na podporu dobrovol.hasičů)

Františkovy Lázně

Volební účast 57,32%
ODS 36,04 %
Frant Lázně-sdružení místních 31,64%
Sdružení ALTERNATIVA, NK 12,17%
Komunistická str.Čech a Moravy 7,48%
Zvolení zastupitelé: Malkovská Lenka, Chromá Eugenie (BEZPP za ODS), Knedlík Roman, Nezdara Miroslav, Ščislák Milan (ODS), Sazimová Lenka, Mlátilík Ivo, Iterský Rudolf, Švehlová Daniela (BEZPP za Frant Lázně-sdružení místních), Rejdovjan Simjon (BEZPP za Sdružení ALTERNATIVA, NK), Fircák Václav (KSČM)

Hazlov

Volební účast 60,95%
NEZÁVISLÍ 33,43%
ČSSD 31,87%
SNK Změna pro Hazlov 17,94%
TOP 09 9,50%
Zvolení kandidáti: Čapek Josef, Komanec František, Kolář Vladimír (BEZPP za NEZÁVISLÍ), Všetečka Miroslav, Kojan David, Vaněk Josef (BEZPP za ČSSD), Rybár František, Zoufalý Michal (BEZPP za SNK Změna pro Hazlov), Kindlová Ilona (TOP 09)

Hranice

Volební účast 51,15%
Volte Pr.Blok www.cibulka.net 0,08%
KSČM 25,97%
ČSSD 12,50%
SNK 20,56%
ODS 40,90%
Zvolení zastupitelé: Michal Bláha (BEZPP za KSČM), František Černý (BEZPP za ČSSD), Roman Černý (ODS), Ludvík Grísnik (BEZPP za ODS), Zdeňka Heišteinová (BEZPP za KSČM), Jan Hýbl (ODS), František Jurčák (KSČM), Antonín Juříček (BEZPP za ČSSD), Vladimíra Kábová (NK), Hana Levá (NK), Josef Levý (BEZPP za KSČM), Jaroslav Moravec (ODS), Miroslav Picka (NK), Jaromíra Rusiníková (ODS), Luboš Stránský (ODS)

Cheb

Volební účast 34,24 %
ČSSD 23,50%
ODS 21,90%
KSČM 16,60%
Volba pro město 9,96%
Strana svobodných občanů 6,08%
TOP 09 5,92%

Zvolení zastupitelé: Tyrpekl Karel (BEZPP za ČSSD), Hartmann Vladimír, Vanoušek Pavel, Kroupa Martin, Nečekalová Marcela, Dobrovolný Tibor, Szemály Václav, Navrátil Václav, Horná Eva (ČSSD), Svoboda Jan, Pospíšil Michal, Kočvara Jaroslav, Pobežal Ján, Strádal Jiří, Plachý Robert, Linda Tomáš, Černý Petr (ODS), Hojda Pavel, Černý Václav, Jakubík Václav, Honců Radomír, Votruba Jan (KSČM), Kobrová Helena (BEZPP za KSČM), Plevný Miroslav, Horník Ilja, Čapek Ondřej (BEZPP za Volba pro město), Jakl Václav, Licková Gabriela (Svobodní), Hoyer Roman, Koudelka Petr (TOP 09)

Krásná

Volební účast 50,83%
SNK 79,88%
KSČM 20,11%
Zvolení zastupitelé: Václav Jedlička (NK), Stanislav Kotoun (NK), Ferdinand Paprsek (BEZPP za KSČM), Petr Paprsek (NK), Luboš Pokorný (NK), Miroslava Trkalová (NK), Miroslav Troch (NK)

Křižovatka

Volební účast 71,96%
ČSSD 65,04%
SNK 34,95%
Zvolení zastupitelé: Jitka Jandová (BEZPP za ČSSD), Jiřina Karlíčková (BEZPP za ČSSD), Jaroslav Melničuk (BEZPP za ČSSD), Jiří Poduška (BEZPP za ČSSD), Jan Strachota (BEZPP za ČSSD), Jiří Rada (NK), Pavel Špán (NK)


Lázně Kynžvart

Volební účast 46,76
ČSSD 10,4%
Pro město Lázně Kynžvart 52,57%
ODS 11,34%
Strana svobodných občanů 19,56%
Sportovci a hasiči – součást 13,06%
Za rozvoj města L Kynžvart 11,69%
Zvolení zastupitelé: Vladimír König (Za rozvoj města L Kynžvart - NK), Milan Pelikán (Pro město Lázně Kynžvart - NK), Miloslav Pernica (Pro město Lázně Kynžvart - NK), Ludvík Řehák (ČSSD), Martin Schneider (Pro město Lázně Kynžvart - NK), Josef Šiška (Sportovci a hasiči – součást - NK), Petr Tůma (Pro město Lázně Kynžvart - NK), Miloslava Váňová (Pro město Lázně Kynžvart - NK), Martin Zabloudil (ODS)

Libá

Volební účast 62,46%
SNK ve prospěch obce Libé 51,47%
ČSSD 48,52%
Zvolení zastupitelé: Vondrášek Miloš, Najmanová Jana, Halla Karel, Kühn Jakub, Štícha Bohumil (BEZPP za SNK ve prospěch obce Libé), Švec Lubomír, Sirakova Marie, Mádle Josef, Cigáňová Jarmila (BEZPP za ČSSD

Lipová

Volební účast 23,51%
ČSSD 100%
Zvolení zastupitelé: Klír Petr, Valhová Šárka, Duda Vladimír, Zikmund Jaroslav, Molnár Milan, Halada Ján, Kroupová Zuzana, Rada Jindřich, Krejčí Václav, Kříž Karel, Luňák Tomáš (BEZPP za ČSSD)

Luby

Volební účast 52,09%
KDU-ČSL 26,91%
TOP 09 24,07%
STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ 23,78%
ČSSD 13,25%
KSČM 11,96%
Zvolení zastupitelé: Hrabovská Miroslava (BEZPP ta KDU-ČSL), Knapčík Kamil (KDU-ČSL), Pessel Martin (BEZPP za KDU-ČSL), Pavlovský Petr (BEZPP za TOP 09), Valovič Martin (TOP 09), Kubeš Karel, Černíková Anita (BEZPP za STAROSTOVÉ A NEZÁVISLÍ), Šulcek Vilém (BEZPP za ČSSD), Hartl Antonín (KSČM)


Mariánské Lázně

Volební účast 36,23%
ODS 17,80%
ČSSD 14,87%
Sdružení Suverenita, NK 12,63%
KSČM 10,76%
Koalice VPM, US-DEU 10,65%
Sdružení STAN, NK 8,65%
Volte Pr.Blok www.cibulka.net 8,09%
TOP 09 7,13%
SNK MĚSTO SOBĚ 6,80%
KDU-ČSL 5,05%
Věci veřejné 4,92%
Česká pirátská strana 3,85%
Zvolení zastupitelé: Chval Jiří, Král Zdeněk, Budka Jan, Kandráč Michal (ODS), Míka Miroslav, Horký Petr, Novák Jiří, Kozlíková Pavla(ČSSD), Pelc Miloslav, Tobrman Oldřich, Graca Pavel (BEZPP za Sdružení Suverenita, NK), Miklušák Pavel (KSČM), Němec Josef (BEZPP za KSČM), Klestilová Eva (KSČM), Říha Pavel (BEZPP za VPM), Hůrka Petr (US-DEU), Pyskatý Mirko, Lambert Marek (BEZPP za Sdružení STAN, NK), Gabriel Jindřich (BEZPP za TOP 09), Borka Luboš (BEZPP za SNK MĚSTO SOBĚ), Horáček Jindřich (BEZPP za KDU-ČSL)

Milhostov

Volební účast 62,20%
ČSSD 46,00%
KDU-ČSL 31,36%
Sdružení nezávislých kandidátů 22,63%
Zvolení zastupitelé: Červenicky Pavel, Hrdý Josef, Pospíšilová Zuzana, Smitková Ivana (BEZPP za ČSSD), Bidař Pavel, Cina Janko (BEZPP za KDU-ČSL), Dojčár František (BEZPP za Sdružení nezávislých kandidátů)

Milíkov

Volební účast 45,28%
Sdružení nezávislých kandidátů 100%
Zvolení zastupitelé: Benka Jan, Ivány Ladislav, Dick Petr, Brantl František, Růžičková Helena (BEZPP za Sdružení nezávislých kandidátů)

Mnichov

Volební účast 45,96%
ČSSD 100%
Zvolení zastupitelé: Křenčil Jiří, Kroupová Adéla, Los Martin, Bártíková Martina, Šedivý Miroslav, Thoma Richard, Gurniok Milan, Bělina Petr, Brtník Josef (BEZPP za ČSSD)

Nebanice

Volební účast 56,60%
Sdružení nezávislých kandidátů 72,95%
Alena Bukovická, NK 71,85%
Miloslav Šimáček, NK 53,31%
Jitka Vlachová, NK 29,35%
Milan Buga, NK 24,72%
Jan Vlach, NK 10,04
Zvolení zastupitelé: Kosobudová Růžena, Vlková Jitka, Koubek Jaroslav, Raclavský Radek, Meiser Milan, Křivánek Václav, Balko Karel (BEZPP za Sdružení nezávislých kandidátů)

Nový Kostel

Volení účast 61,59%
ČSSD 68,03%
KSČM 28,27%
Anton Broš, NK 25,80%
Zvolení zastupitelé: Teuber Oto, Návarová Libuše, Praisová Annemarie, Baďura Pavel (BEZPP za ČSSD), Hoyerová Gabriela (ČSSD), Rousová Vlasta, Turková Barbora (BEZPP za KSČM)

Odrava

Volební účast 69,77%
Zvolení zastupitelé: Jan Cetkovský (NK), Alžběta Derahová (NK), Pavel Gabriel (NK), Věra Leonhardtová (NK), Marie Pastyříková (NK), Hana Procházková (NK), Vladimír Skala (NK)


Okrouhlá

Volební účast 79,02%
Zvolení zastupitelé: Miloslav Kadlec (NK), Štěpánka Majchráková (NK), Daniel Novotný (NK), Radek Šuhaj (NK), Zdenka Ťupová (NK), Joef Zábran (NK), Anna Zetochová (NK), Jaroslav Zilvar (NK), Ladislava Zilvarová (NK)

Ovesné Kladruby

Volební účast 69,23%
NÁŠ DOMOV 76,66%
NAŠE OBEC 54,44%
Zvolení zastupitelé: Skřivanová Aurelie, Kožíšek Libor, Skřivan Kamil, Lúdik Libor, Kalivodová Martina, Jasanská Andrea (BEZPP za NÁŠ DOMOV), Vaněk Václav (BEZPP za NAŠE OBEC)

Plesná

Volební účast 51,05%
KSČM 16,04%
Strana Práv Občanů ZEMANOVCI 23,07%
Sdruž.nezáv.kand. města Plesná 15,52%
SDRUŽENÍ PRO PLESNOU 2010 29,88%
ČSSD 15,46%
Zvolení kandidáti: Bedřich Koumar (KSČM), Tomáš Lokinga (BEZPP za KSČM), Josef Kvasnička (SPOZ), Gabriela Dirbáková (BEZPP za SPOZ), Miloslav Pospíšil (NK), Petr Schaller (BEZPP za SDRUŽENÍ PRO PLESNOU 2010), Blažena Lvová (NK za SDRUŽENÍ PRO PLESNOU 2010), Vlastimil Krupička (NK za SDRUŽENÍ PRO PLESNOU 2010), Václav Mleziva ČSSD)


Podhradí

Volební účast 72,44%
SNK 61,34%
ČSSD 38,65%
Zvolení zastupitelé: Vojtěch Čopák (BEZPP za NK), Hana Fischerová (ČSSD), Dětmar Jägr (BEZPP za NK), Lukáš Odehnal (BEZPP za ČSSD), Josef Smolka (BEZPP za NK), Jiří Velinger (BEZPP za NK), Edda Wendlerová (BEZPP za ČSSD)


Pomezí nad Ohří

Volební účast 73,73%
SNK do zastupitelstva obce Pomezí n.O. 58,43%
Sdružení nezávislých kandidátů Hlas 2010 41,56%
Zvolení zastupitelé: Dolhý Ladislav, Jandík František, Mazurek Marek, Pěnčíková Pavlína (BEZPP za SNK do zastupitelstva obce Pomezí n.O.), Horňáková Ivana, Houtke Jan, Nekudová Danuše (BEZPP za Sdružení nezávislých kandidátů Hlas 2010)

Poustka

Volební účast 77,60%
Zvolení zastupitelé: Radovan Caran (NK), Miroslava Dusová (NK), Václav Kocourek (NK), Vlastimil Maška (NK), Václav Picek (NK), Kristýna Pinerová (NK), Jan Ryba (NK)

Skalná

Volební účast 51,84%
ČSSD 33,08%
KDU – ČSL 1,58%
TOP 09 9,11%
ODS 56,74%
Zvolení zastupitelé: Luděk David (BEZPP za ČSSD), Petra Krbcová (BEZPP za ČSSD), Jaroslav Bradáč (ČSSD), Michaela Rybová (BEZPP za ČSSD), Petr Lörinz (BEZPP za ČSSD), Jan Salaj (BEZPP za TOP 09), Radomil Gold (ODS), Václav Vrba (BEZPP za ODS), Roman Melničuk (BEZPP za ODS), Rita Skalová (ODS), Ladislav Vokoun (ODS), Denisa Goldová (ODS), Tomáš Pěček (BEZPP za ODS), Eva Rothová (BEZPP za ODS), Josef Kapic (ODS)

Stará voda

Volební účast 33,43
Zvolení zastupitelé: Jan Chabičovský (BEZPP za ČSSD), Jan Kachlík (BEZPP za ČSSD), Jan Kuna (BEZPP za ČSSD), Jan Malinovský (BEZPP za ČSSD), Jana Mandlíková (BEZPP za ČSSD), Miroslav Musil (BEZPP za ČSSD), Ladislav Němeček (BEZPP za ČSSD), Josef Peteřík (BEZPP za ČSSD), Eva Procházková (BEZPP za ČSSD)

Teplá

Volební účast 50,89%
ODS 20,03%
SNK-ROZVOJ TEPELSKA 16,77%
TOP 09 13,79%
ČSSD 13,00%
SNK-JISTOTA OBČANŮ TEPELSKA 12,02%
SNK-PROSPERITA TEPELSKA 11,76%
KSČM 10,80%
Pro Tepelsko a okolí 3,37
Zvolení zastupitelé: Klepal Martin, Křehký Karel (ODS), Vyskočil Josef (BEZPP za ODS), Čížková Jana, Juchymová Jitka, Káva Rudolf (BEZPP za SNK-ROZVOJ TEPELSKA), Hemza Martin, Poláček David (BEZPP za TOP 09), Kyller Karel, Procházka Milan (ČSSD), Matějka Milan, Novotný František (BEZPP za SNK-JISTOTA OBČANŮ TEPELSKA), Růžička Jan, Valečková Pavlína (BEZPP za SNK-PROSPERITA TEPELSKA), Businský Jaroslav (KSČM)


Trstěnice

Volební účast 65,78%
NKza prosperitu obce Trstěnice 33,64%
Jan Kůta, NK 29,60%
Sdružení mladých nezávislých 27,00%
STRANA ZA REALIZACI ZMĚN 22,03%
KSČM 13,34%
NK Trstěnice a Horní Ves 12,45%
Zvolení zastupitelé: König Karel, Hušková Libuše, Hromíř František (BEZPP za NKza prosperitu obce Trstěnice), Bartůněk Stanislav, Šímová Denisa (BEZPP za Sdružení mladých nezávislých), Repíková Helena, Vejpuská Věra (BEZPP za STRANA ZA REALIZACI ZMĚN), Šíma Jiří (KSČM), Beneš Jaroslav (NK Trstěnice a Horní Ves)


Třebeň

Volební účast 46,65%
KSČM 79,39%
SNK 66,21%
zvolení zastupitelé: Jiří Denk (BEZPP za KSČM), Dana Frančeková (BEZPP za KSČM), Jiří Hrdlička (BEZPP za KSČM), Hana Chlebová (NK), Antonín Kalina (KSČM), Miroslav Kříž (KSČM), Soňa Lešková (NK), Martin Plechatý (BEZPP za KSČM), Zdeněk Rekovský (BEZPP za KSČM)

Tři Sekery

Volební účast 50,07%
Sdružení nezávislých kandidátů VOLBY 2010 52,18%
ODS 47,81%
Zvolení zastupitelé: Zugárek Ivan, Cuchal Miroslav, Pechová Petra, Rosol Aleš, Nedvěd Vladimír, Stuchl Vladimír (BEZPP za Sdružení nezávislých kandidátů VOLBY), Strnadová Dagmar, Moucha Karel, Kroftová Jarmila (ODS), Chalupný Jiří, Stolcová Iva (BEZPP za ODS)


Tuřany

Volební účast 78,57%
PRO VENKOV 61,40%
KSČM 31,83%
PRO ŽIVOT NA VSI 8,45%
Strana svobodných občanů 0,0%
Zvolení zastupitelé: Andresík František, Hošková Miloslava, Pivoňka Miroslav (BEZPP za PRO VENKOV), Svoboda Ladislav (BEZPP za KSČM), Sloup Václav (KSČM)

Valy

Volební účast 75,87%
Zvolení zastupitelé: Petr Filipčík (NK), Petr Hrouda (NK), Tomáš Podzimek (NK), Emil Szöke (NK), Quido Vlk (NK), Tomáš Votýpka (NK), Marie Zítková (NK)


Velká Hleďsebe

Volební účast 47,34%
ŽIVOT VE VSI 29,98%
Sdružení -občané V.Hleďsebe sobě 17,52%
ZA LEPŠÍ HLEĎSEBI o.s. 15,67%
ODS 12,52%
Za moderní obec 8,84%
TOP 09 8,28%
KSČM 7,16%
Zvolení zastupitelé: Bytel Jiří, Blovský Petr, Smutný Petr (BEZPP za ŽIVOT VE VSI), Kovařík Bohumil, Greizinger Karol (BEZPP za Sdružení -občané V.Hleďsebe sobě), Stehlíková Lenka (BEZPP za ZA LEPŠÍ HLEĎSEBI o.s.), Panuška Igor (ODS), Tušl Tomáš (BEZPP za Za moderní obec), Padevět Vítězslav (TOP 09)


Velký Luh

Volební účast 75,40%
SNK 72,58%
SZ 27,41%
Zvolení zastupitelé: Jan Brož (BEZPP za SZ), Bohuslav Čechvala (KDU – ČSL za NK), Jan Gembický (NK), Michaela Krausová (NK), Vladimír Kříž (BEZPP za SZ), Josef Sojka (NK), Jiřina Vrábelová (NK)


Vlkovice

Volební účast 81,73%
Za budoucnost obce Vlkovice 69,13%
Sdružení Nezávislých kandidátů 29,24%
KDU-ČSL 11,37%
Zvolení zastupitelé: Lepej Štefan, Opava Miroslav, Lepej Martin, Petrová Jiřina, Klesnil Jaroslav (BEZPP za Za budoucnost obce Vlkovice), Henzlová Iveta, Medal Jiří (BEZPP za Sdružení Nezávislých kandidátů)

Vojtanov

Volební účast 51,92%
Zvolení zastupitelé: Ljubo Fistr (NK), Vladimír Chmelař (NK), Pavel Křižan (NK), Jan Křivka (NK), Jiří Mařík (NK), Boleslav Pancíř (NK), Milan Pospíšil (NK), Lubomír Šustek ml. (NK), Lubomír Šustek st. (NK)


Zádub-Závišín

Volební účast 68,44%
Sdružení STAN, NK 46,40%
SNK OBCE ZÁVIŠÍNA 26,06%
Jsme tu pro Vás 20,50%
SDRUŽENÍ NEZÁVISLÝCH KANDIDÁTŮ 7,02%
Zvolení zastupitelé: Nešpor Jiří, Kubínová Čechová Barbora, Musil Vladimír, Tengler Karel (BEZPP za Sdružení STAN), Mařík Roman, Šťastná Hana (BEZPP za SNK OBCE ZÁVIŠÍNA), Otradovcová Jitka (BEZPP za Jsme tu pro Vás)

17.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační snímek.

Do začátku nového školního roku bude oprava hotová

Ilustrační foto

KRAJSKÝ PŘEBOR: Tahák obstará Ostrov, vyzve Toužim

Bijí srdce fanoušků pro hokejisty Energie?

Loket – Vyburcovat fanoušky karlovarských hokejistů k podpoře klubu. Ukázat, že při svých hráčích stojí, i když se jim zrovna nedaří.

FOTOGALERIE: Sokolov v sobotu patřil triatlonistům

Sokolov – Kolotoč závodů Českého poháru v triatlonu se v sobotu zastavil v Sokolově, konala se tu Velká cena města Sokolova a Karlovarského kraje.

Volby 2017. Zn.: Člověče, nezlob se

Karlovarský kraj - Jednadvacet politických stran a hnutí se bude v letošních parlamentních volbách ucházet o voličské hlasy. Jejich počet tak oproti minulým volbám, které se konaly v roce 2013, zbytněl o tři politické subjekty. A stejně tak jsou změny i ve složení odevzdaných kandidátek.

Policie hledá násilníka, ubližoval tříletému chlapci

Sokolovsko - Sokolovští kriminalisté pátrají po 29 letém muži z Kynšperku nad Ohří, který je asi 178 cm vysoké střední postavy, má krátké rovné hnědočerné vlasy na ježka, hnědé oči a prořídlé strniště.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení