VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Moje Chebsko

22.6.2017

Klášter se inspiroval Chebskými dvorky, vydá se Okolo konventu

Klášter Teplá - Chebskými dvorky se nechal inspirovat klášter Teplá. Ten se rozhodl uspořádat festival umění a řemesel Okolo konventu.

21.6.2017

Chebští tanečníci slavili další úspěch

Cheb - Další úspěch si na své konto připsali tanečníci ATK Standard Cheb.

20.6.2017

Chebská psychiatrička bude vyprávět o Libérii a Guinee

Cheb – O další cestě Afrikou bude v úterý 20. června mluvit MUDr. Barbora Zahradníková v chebské městské knihovně.

20.6.2017

Za letadly pojedou i vlakem

Cheb - Do úplného finále jdou v těchto dnech přípravy na konání největšího leteckého dne v historii města Chebu v rámci 100. výročí založení letiště. Pořadatelé očekávají rekordní počet návštěvníků, a tak na ně apelují, aby svá auta nechali doma a na letiště přijeli kyvadlovou dopravou. Ta bude nejen autobusová, ale dokonce i vlaková, což je jedna z letošních novinek.

19.6.2017

Pomohli Hospicu svatého Jiří

Cheb - Už osmý ročník benefičního mezinárodního Poutního maratonu se uskutečnil v Chebu.

19.6.2017

S „motorovkou“ se umí pořádně ohánět

Prameny - Odvětvování kmene, řezání na koze nebo na podložce a spoustu dalších dovedností museli ukázat soutěžící už třetího ročníku Prapily v Pramenech.

19.6.2017

PODÍVEJTE SE: Jaký je rozhled do kraje z dyleňského vysílače?

Dyleň – Hřebeny slavkovského lesa, Český les ale i rozhledy do Německa nebo na Chebsko.

18.6.2017

Z chaty si odnesli notebook

Cheb - Nezvanou návštěvu měl majitel chaty na Švédském vrchu v Chebu.

18.6.2017

Houbaři se vydávají do lesů. Už rostou

Karlovarský kraj - S košíky a nadějí, že už by si mohli pochutnat na houbových řízečcích nebo smaženici, se vydávají do lesů v kraji první houbaři. A podle těch, kteří už na houbách byli, s prázdnou rozhodně neodejdou.

17.6.2017

Letiště nabídne největší přehlídku letounů v historii

Cheb – Poslední detaily, které se týkají oslavy 100. výročí založení chebského letiště, dokončují organizátoři akce.

16.6.2017

Cestující ztratil ve vlaku hada

Karlovarský kraj – Dvacetiminutové zpoždění nabral včera odpoledne rychlík číslo 610 ve stanici v Novém Sedle. Zde totiž policie v jednom z vagonů hledala ztraceného hada.

16.6.2017

OTÁZKA PRO: Tomáše Dostála, kastelána chebského hradu

O víkendu bude na Chebském hradě rušno. Jakou zde chystáte akci?

16.6.2017

Malí předškoláci už zvládnou první pomoc

Cheb - S první pomocí se seznámili malí předškoláci z Mateřské školy Skalka v Chebu. Děti díky zdravotnické společnosti zábavnou formou získaly cenné informace.

16.6.2017

Běžci pomůžou Hospicu Sv. Jiří

Cheb – Již 8. ročník benefičního mezinárodního Poutního maratonu pořádá v sobotu 17. června Farní charita Cheb společně s Běžeckou školou Miloše Škorpila a s farností v Chebu. Celý výtěžek z této benefice bude v letošním roce věnován na rozvoj služeb Hospice svatého Jiří, který působí právě v Chebu.

15.6.2017

Panel Deníku: Miliony památkám. Kam jdou?

Karlovarský kraj – Památky na Karlovarsku, Sokolovsku a Chebsku se budou i letos opravovat za pomoci dotací od Karlovarského kraje. Ten letos mezi tyto okresy rozdělil 8 milionů korun, což je téměř o milion víc než v minulém roce.

15.6.2017

Z vysokoškolských kolejí budou malometrážní byty

Cheb – Celkem 60 až 70 bytů by mohlo vzniknout v takzvaném modrém věžáku v Chebu, který dřív sloužil jako vysokoškolské koleje. Město tak reaguje na rostoucí poptávku po bydlení.

14.6.2017

PechaKucha bude tentokrát pod širým nebem

Mariánské Lázně – PechaKucha Night Mariánské Lázně, jediná akce svého druhu v celém Karlovarském kraji, se tentokrát uskuteční pod širým nebem.

14.6.2017

Neziskové projekty v Karlovarském kraji mohou žádat o granty

Karlovarský kraj - O grant na projekty, které významně pomohou budování občanské společnosti a rozvoji komunity a veřejného prostoru, mohou žádat neziskovky, lokální komunity a neformální skupiny.

14.6.2017

Kontejnery pod zemí se osvědčily

Cheb – Ještě letos v Chebu vzniknou dvě nová stanoviště velkokapacitních podzemních kontejnerů na odpad. Těch už má Cheb celkem na tři desítky.

14.6.2017

FOTO: Prostě to zařídíme! Závěr sezóny profesionální scény patří veselohře

Cheb – Jediné profesionální divadlo v Karlovarském kraji se stálým souborem už na konci týdne uvede poslední premiéru této sezóny. Už je také jasné, co přinese chystaná sezóna 2017/ 2018.

13.6.2017

V průmyslové zóně našli pracovní uplatnění i vězni

Cheb - Nedostatek pracovních sil trápí některé společnosti v chebské průmyslové zóně. Například DHL Supply Chain tento problém vyřešila zaměstnáváním vězňů, kteří si odpykávají trest třeba za neplacení alimentů.

13.6.2017

Skládají se na altán pro pacienty

Mariánské Lázně – Zpříjemnit dlouhodobě nemocným pacientům pobyt v nemocnici. To je cílem projektu Klubu šťastné stáří a mariánskolázeňské nemocnice.

12.6.2017

FOTO: Návštěvníci obdivovali historické traktory a vozy

Skalná – Desítky historických traktorů, veteránů, kol a motorek byly k vidění na v pořadí již jedenáctém srazu starých traktorů a zemědělské techniky ve Skalné.

12.6.2017

Děti si zasoutěžily u kostela, večer si opekly vuřty

Františkovy Lázně – V rámci Noci kostelů a Muzejní noci připravili organizátoři františkolázeňského muzea pro malé i velké návštěvníky večerní hru s názvem Františkolázeňské nebe.

11.6.2017

Stovky vtipů na Národní třídě

Františkovy Lázně – Už jen měsíc zbývá do začátku druhého ročníku Mezinárodního festivalu kresleného humoru. Ten se uskuteční ve Františkových Lázních ve dnech 10. až 15. července.

10.6.2017

Řidič, který srazil chodce, půjde před soud

Mariánské Lázně - Řidiče, který v srpnu loňského roku v Mariánských Lázních srazil chodce, začala policie trestně stíhat pro usmrcení z nedbalosti a neposkytnutí pomoci.

10.6.2017

Na ploché dráze budou Mezi nebem a zemí

Mariánské Lázně - Policisté, záchranáři, hasiči nebo vězeňská služba, to všechno a mnohem víc čeká na všechny, kteří dorazí na už čtvrtý ročník akce pro celou rodinu ´Mezi nebem a zemí´, jejímž mediálním partnerem je Chebský deník.

10.6.2017

Historický Špalíček ohrožuje červotoč

Cheb - Zachránit jednu z neobydlených budov chebského historického Špalíčku plánuje město Cheb.

9.6.2017

Před jízdou pil a boural. Na autě a sloupu způsobil škodu 100 tisíc

Mokřiny - S 1,35 promile sedl za volant řidič, který projížděl obcí Mokřiny. „Na rovném úseku nezvládl řízení svého vozidla," informoval policejní mluvčí Daniel Dvořák.

8.6.2017

Štolou do nitra sopky

Cheb - Na vlastní oči spatřit vnitřek vyhaslého vulkánu. To je zážitek, na který se mohou začít těšit lidé nejen z Karlovarského kraje.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení