VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Soutěž v krasobruslení zná své vítěze

Cheb - Výsledková listina závodů

5.3.2009
SDÍLEJ:

Dětské krasobruslařské závody v ChebuFoto: DENÍK/ Václava Simeonová

Soutěž Chebský Špalíček a Chebská bruslička znají své vítěze. Na chebský zimní stadion se sjelo 160 závodnic a závodníků ze všech koutů republiky, aby se zde utkali o nejcennější kovy v krasobruslení.
Soutěžilo se ve 12 kategoriích a v závodě Chebská bruslička.



Výsledková listina Chebská bruslička a Chebský špalíček 2009


kategorie Nováčci mladší A

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice

konečný výsledek


1 Břicháčková Sabina TJ Stadion Mariánské Lázně 1,0
2 Tojmarová Jorika SK Kraso Děčín 2,0
3 Vondráčková Anna SKK Cheb 3,0
4 Mráčková Natálie ÚKK Ústí n.L. 4,0
5 Nedvědová Kateřina KK Karlovy Vary, o.s. 5,0

kategorie Nováčci mladší B

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice
rozhodčí č.4: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.5: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Štěrbová Tina TJ Stadion Mariánské Lázně 1,0
2 Voříšková Natálie TJ Lovochemie Lovosice 2,0
3 Urová Alexandra ASPV Sokolov 3,0
3 Chladová Martina TJ Stadion Mariánské Lázně 3,0
5 Musilová Michaela FSC Technika Brno 5,0
6 Stolcbartová Veronika KK Rokycany 6,0
7 Beránková Zuzana ASPV Sokolov 7,0
8 Přikrylová Tereza KK Chomutov 8,0
9 Matějková Klára KK Rokycany 9,0
10 Muselová Veronika ASPV Sokolov 10,0



kategorie Žactvo mladší A


sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Věra Mojžíšová Nymburk


konečný výsledek

1 Bendlová Iveta KK Chomutov 1,0
2 Kovalčíková Markéta SKK Cheb 2,0
3 Thürlová Hana SK Kraso Děčín 3,0
4 Hrdličková Tereza TJ Lovochemie Lovosice 4,0
5 Palková Klára HC Litvínov 5,0
6 Bártová Kateřina HC PZ Kraso Kladno 6,0
7 Čuhaničová Daniela KK Chomutov 7,0


kategorie Žactvo mladší B

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.2: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice


konečný výsledek

1 Krajňáková Aneta SKK Cheb 1,0
2 Leskauerová Marie KK Slaný 2,0
3 Plachá Nikola KK Karlovy Vary 3,0
4 Fousková Kristýna HC PZ Kraso Kladno 4,0
5 Henzlová Marie TJ Kaučuk Kralupy 5,0
6 Kořínek Josef ÚKK Ústí nad Labem 6,0

kategorie Žactvo nejmladší A

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice
rozhodčí č.4: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.5: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Chladová Tereza TJ Stadion Mar.Lázně 1,0
2 Kopejsková Tereza SK Kraso Děčín 2,0
3 Vondráčková Jana SKK Cheb 3,0
4 Štěrbová Nina TJ Stadion Mar.Lázně 4,0
5 Daberkowová Natálie ÚKK Ústí nad Labem 5,0
6 Bubáková Karolína KK Roudnice 6,0
7 Stará Ingrid ÚKK Ústí nad Labem 7,0
8 Brožová Tereza SKK Cheb 8,0
9 Brůhová Kristýna KK Chomutov 9,0
10 Lehocká Nikola SKK Cheb 10,0
11 Kohoutová Kateřina TJ Kaučuk Kralupy 11,0
12 Nevelöšová Anna KK Roudnice 12,0
13 Krupová Klára HC Litvínov 13,0
14 Přikrylová Štěpánka KK Chomutov 14,0
15 Gonová Andrea KK Tachov 15,0
16 Stojková Veronika ÚKK Ústí nad Labem 16,0
17 Leskauerová Eva KK Slaný 17,0
18 Tůmová Šárka HC Litvínov 18,0
19 Kolodziejová Pavlína HC Litvínov 19,0
20 Hourová Eva TJ Kaučuk Kralupy 20,0
21 Šafářová Eliška TJ Baník Sokolov 21,0
22 Doanová Kristýna SK PREFA-BETON Cheb 22,0


kategorie Žactvo nejmladší B

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Krulišová Adéla HC PZ Kraso Kladno 1,0
2 Hamouzová Linda HC PZ Kraso Kladno 2,0
3 Grisová Kateřina ÚKK Ústí nad Labem 3,0
4 Balej Tomáš KK Rokycany 4,0


kategorie Nováčci A

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice
rozhodčí č.4: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.5: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Motlová Barbora KK Nymburk 1,0
2 Hourová Hana TJ Kaučuk Kralupy n.Vl. 2,0
3 Jarošová Kateřina SKK Cheb 3,0
4 Kadlecová Kateřina SK PREFA-BETON Cheb 4,0
5 Kolodziejová Markéta HC Litvínov 5,0
6 Sklenářová Dominika HC Litvínov 6,0
7 Fedak Oresta TJ Kraso Náchod 7,0
8 Nosková Tereza HC Litvínov 8,0
9 Veršecká Michaela KK Karlovy Vary, o.s. 9,0
10 Kačírková Klára KK Tachov 10,0
11 Jirsová Aneta KK Tachov 11,0
12 Jirsová Markéta KK Tachov 12,0
13 Šnejdarová Karolína KK Karlovy Vary, o.s. 13,0

kategorie Nováčci B

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice
rozhodčí č.4: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.5: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Nohejl Františeek TJ Lovochemie Lovosice 1,0
2 Zikmundová Michaela KK Rokycany 2,0
3 Holečková Petra TJ Kraso Beroun 3,0
4 Šafránková Kristýna SK Kraso Děčín 4,0
5 Pachancová Adéla SK Kraso Děčín 5,0
6 Butulová Karolína KK Rokycany 6,0
7 Gregio Anna ASPV Sokolov 7,0


kategorie Přípravka A

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice
rozhodčí č.4: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.5: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Mrázek Daniel KK Nymburk 1,0
2 Vaňková Lucie HC Litvínov 2,0
3 Tomečková Michaela KK Karlovy Vary 3,0
4 Hůserková Terezie HCPZ Kladno 4,0
5 Štěpánová Kateřina ÚKK Ústí nadLabem 5,0
6 Palečková Zdeňka TJ Kaučuk Kralupy 6,0
7 Jurčová Lucie ASPV Sokolov 7,0
8 Rosendorfová Vendula SK Kraso Děčín 8,0
9 Khareuskaya Margarita KK Karlovy Vary 9,0
10 Primasová Nikola TJ Stadion Mar. Lázně 10,0
11 Tomečková Adéla KK Karlovy Vary 11,0
12 Navrátilová Barbora ASPV Sokolov 12,0


kategorie Přípravka B

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice
rozhodčí č.4: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.5: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Jandačová Anastázie SK Kraso Děčín 1,0
2 Feixová Kristýna TJ Kraso Mělník 2,0
3 Chernetská Julia KK Rokycany 3,0
4 Vorlíčková Eva KK Slaný 4,0
5 Burešová Kateřina KK Karlovy Vary 5,0

kategorie Přípravka - nepohár žlutá

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice
rozhodčí č.4: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.5: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Kašparová Nikola SKK Cheb 1,0
2 Kopečná Monika SKK Karlovy Vary 2,0
3 Milbachová Magdaléna KK Tachov 3,0
4 Oreská Šárka SKK Cheb 4,0
5 Vondráčková Valerie HC Draci Bílina 5,0
6 Slavíčková Veronika ÚKK Ústí nad Labem 6,0
7 Štírská Natálie SKK Karlovy Vary 7,0
8 Tekely Zuzana SKK Karlovy Vary 8,0
9 Masopustová Michaela ÚKK Ústí nad Labem 9,0
10 Dvořák Daniel KK Tachov 9,0
11 Kučerová Linda KK Slaný 11,0
12 Kovacsová Kateřina TJ Stadion Mar.Lázně 12,0
13 Němcová Nikola SKK Cheb 13,0


kategorie Přípravka - nepohár zelená

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice
rozhodčí č.4: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.5: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Ilyasová Marina SKK Karlovy Vary 1,0
2 Feixová Kristýna TJ Kraso Mělník 2,0
3 Kozáková Eva HC Stadion Teplice 3,0
4 Vondráčková Natálie HC Draci Bílina 4,0
5 Kločáková Sára SKK Cheb 5,0
6 Bláhová Barbora SKK Karlovy Vary 6,0
7 Hůserková Terezie HC PZ Kraso Kladno 7,0
8 Vítová Eliška KK Slaný 8,0
9 Němcová Tereza SKK Cheb 9,0
10 Kostřábová Patricie KK Slaný 10,0
11 Schiffmannová Caroline SKK Cheb 11,0
12 Bezruková Alexandra HC Draci Bílina 12,0


kategorie Nováčci mladší - nepohár

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.3: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav

konečný výsledek

1 Francisková Jaroslava TJ Baník Sokolov 1,0
2 Šteinerová Anna BK Kraso Mladá Boleslav 2,0


kategorie Nováčci - nepohár

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice
rozhodčí č.4: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.5: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Bělohradský Matyáš SKK Karlovy Vary 1,0
2 Motlová Barbora KK Nymburk 2,0
3 Bendlová Tereza KK Chomutov 3,0
4 Tůmová Eliška SKK Karlovy Vary 4,0
5 Kadlecová Kateřina SKK PREFA-BETON Cheb 5,0
6 Tůmová Anežka SKK Karlovy Vary 6,0
7 Vyskočilová Silvie TJ Baník Sokolov 7,0
8 Švarcová Marie HC Stadion Teplice 8,0
9 Orlová Adéla SKK Karlovy Vary 9,0


kategorie Žačky nejmladší - nepohár

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.3: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Břicháčková Lucie TJ Stadion Mar. Lázně 1,0
2 Hanzlíková Michaela Lucie SKK Kralovy Vary 2,0
3 Brůhová Kristýna KK Chomutov 3,0
4 Lehocká Nikola SKK Cheb 4,0
5 Hájková Tereza BK Kraso Mladá Boleslav 5,0
6 Berecová Šárka SKK PREFA-BETON Cheb 6,0
7 Tůmová Adéla SKK Kralovy Vary 7,0


kategorie Žačky mladší - nepohár

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Olga Čmugrová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jana Gromanová České Budějovice
rozhodčí č.4: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.5: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Brabcová Nikola USK Praha 1,0
2 Herzová Adriana TJ Stadion Mar. Lázně 2,0
3 Kopejsková Barbora SK Kraso Děčín 3,0
4 Skučková Karolína USK Praha 4,0
5 Pýchová Dominika TJ Baník Sokolov 5,0
6 Ondráčková Anežka KK Karlovy Vary 6,0
7 Strnadová Andrea KK Karlovy Vary 7,0
8 Veselá Eliška TJ Kraso Beroun 8,0

kategorie Žačky - nepohár

sbor rozhodčích

hlavní rozhodčí: Roman Hauzer Děčín

rozhodčí č.1: Věra Mojžíšová Nymburk
rozhodčí č.2: Zdeněk Dušátko Havlíčkův Brod
rozhodčí č.3: Jitka Pavlousková Mladá Boleslav


konečný výsledek

1 Andreasová Iveta KK Karlovy Vary 1,0
2 Brůhová Kateřina KK Chomutov 2,0
3 Přibáňová Tereza TJ Stadion Mar.Lázně 3,0
4 Plachá Denisa KK Karlovy Vary 4,0

5.3.2009 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Ilustrační foto.

Domov je ve špatném stavu, čeká ho rekonstrukce

Ilustrační foto.

Nehod výrazně přibylo, jejich obětí naštěstí ne

Supervýhodná nabídka? Pět tipů, jak nenaletět při zhodnocování peněz

I relativně nízká finanční gramotnost Čechů může za to, že čas od času skočíme na „supervýhodnou“ nabídku zhodnocení peněz, která se nakonec promění v totální fiasko. Pokud byste rádi investovali svoje úspory, nevynechejte následující tipy. 

Památkáři protestují proti demolici keramky

Karlovy Vary - Co mají společného Císařské lázně, Střední umělecká škola (původně keramická škola) a krajská Galerie umění v Karlových Varech? Jde o stavby, které buď čekají na náročnou opravu, nebo na demolici či na přestěhování.

Nekonečná jízda kapely Pestalozzi začala před 30 lety

Loket – Mezi muzikanty, kteří při koncertu v loketském amfiteátru podpořili karlovarské hokejisty, byli i Pestalozzi. Kapela, která s přestávkami hraje už třicet let.

Zádub-Závišín má zastupitelstvo

Zádub-Závišín - Dlouhé měsíce byla obec Zádub-Závišín na Chebsku bez usnášeníschopného zastupitelstva.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení