VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Deník uvítá fotografie domácích mazlíčků

Chebsko - Se stavební společností ŠU–STR přichystal soutěž chovatelů

21.11.2011
SDÍLEJ:

Náš mazel se jmenuje Míša, rasa Bischonek. Jsou mu 4 roky. Takhle na zahradě zahrabává kostičky. Foto: Foto: Vlastimil Stejskal

Vážení čtenáři, Deník pro vás na webu Chebského deníku (www.chebsky.denik.cz) připravil novou anketní soutěž ´O nejkrásnějšího domácího mazlíčka´.

V dalším díle nové anketní soutěže ´O nejkrásnějšího domácího mazlíčka´vyhrála čtyřletá doga Lucky (získala 1797 hlasů) majitelky Jany Matějíčkové z Chebu. Redakce Chebského deníku vítězům gratuluje a zároveň žádá, zda by ji chovatelka Jana Matějičková nekontaktovala (e-mail:vladimir.kucera@denik.cz nebo telefon 602 661 179). Jde o předání ceny!


Zároveň se všem příznivcům soutěže O nejkrásnějšího domácího mazlíčka´ redakce omlouvá. Z technických důvodů začne další kolo tohoto klání milovníků zvířat až v pondělí 16. ledna.


Pokud máte zájem přihlásit svého pejska, kočičku, kanárka a vůbec zvířecího člena domácnosti i nadále (i před termínem 16. ledna), uvítáme jeho fotografii zaslanou elektronickou formou na adresu: redakce.chebsky@denik.cz

Rozjezd obstarali členové redakce. Každý z nich totiž nějaké to zvířátko doma chová.

Pokračujeme už z příspěvků čtenářů. Pokud máte zájem přihlásit svého pejska, kočičku, kanárka a vůbec zvířecího člena domácnosti, uvítáme jeho fotografii zaslanou elektronickou formou na adresu: redakce.chebsky@denik.cz

Fotografie musí splňovat tyto parametry: min. 1024 x 768. Ke snímku také stručně připište jméno mazlíčka, rasu a ostatní (stručné sdělení) už je na vaší invenci.

Anketu budeme vyhlašovat jednou za měsíc. Nová startuje 21. listopadu a skončí 21. prosince.

Uvítáme vaše hlasy, které na webu odevzdáte těm nejsympatičtějším mazlíčkům (z každého počítače lze hlas odeslat 1x za hodinu).

Chovatel vítěze obdrží věcný dar v hodnotě 500 korun od společnosti ŠUSTR, s.r.o. (hlavního partnera soutěže), a redaktoři Chebského deníku s ním připraví rozhovor na téma ´Já a můj zvířecí mazlíček´. Předchozí anketu o nejkrásnějšího mazlíčka vyhrála fenka Kelly, která získala 270 hlasů.

Hlasujte pro nejkrásnějšího domácího mazlíčka.

Lucky.

44 %

Noby.

2 %

Míša.

12 %

Adélka.

1 %

Akim.

0 %

Kubík.

40 %

Hlasovalo: 4095

Anketa byla ukončena

21.11.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Ilustrační foto

Svátek oslaví koncertem

Ilustrační foto.

Policisté zachránili život mladé dívce

Naši prvňáci už ve středu v Chebském deníku, představíme prvňáčky ZŠ Hazlov

Chebsko - Ve středu 18. října najdete v Chebském deníku prvňáky – ZŠ Hazlov.

Nová klinika vrátí lidi zpět do života

Františkovy Lázně - Celoevropsky jedinečná rehabilitační klinika by mohla do dvou let vzniknout ve Františkových Lázních. Zařízením se 150 lůžky by ročně prošlo až 2000 pacientů. Díky projektu by se navíc zachránily unikátní Luisiny lázně.

„Horvy“ úřadoval v lékárně

Sokolov – Lékárna NEMOS v Sokolově. „Ono mu je dneska deset, prozrazují rodiče malého Davida, který přijel do sokolovské nemocnice na vyhlášené oční oddělení až z Tachova. Reakce je blesková.

Cena povinného ručení plíživě stoupá. Pojišťovny na něm tratí

Povinné ručení by mělo podražit. Důvod je prostý, už delší dobu nevydělává a pojišťovny na něm navíc tratí. Kdo zdražení pocítí nejvíce a kdy k němu vlastně dojde, vysvětluje Zbyněk Kuběj, analytik neživotního pojištění Partners.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení