VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Dnešní den je vhodný hlavně k uspořádání finančních věcí

Chebsko -Lidé narození pod šťastným číslem osm mají šanci v budování úspěšné kariéry

11.11.2011
SDÍLEJ:

KARTÁŘKY v Chebu se shodují, že předcházející úplněk ovlivnil veškeré emoce, ať už pozitivní nebo negativní. Proto pokud chce mít člověk šťastný den, měl by mít i veselou mysl. Foto: Deník: Nataša Šmatová

Magické datum 11. 11. 2011 ve výsledku znamená pro lidi narozené v tomto datu životní číslo osm. Podle numerologie je osmička šťastným číslem, které přináší svým nositelům materiální blahobyt a šanci dosáhnout obdivuhodné kariéry.

I když dokážou uniknout mimořádně tvrdému osudu, jejich životní cesta je přesto vždy poznamenána těžkou prací - na jejím konci je však čeká sláva a čest. Osmičky bývají často zneuznané a jen zřídka dávají najevo své skutečné pocity. Život z nich může udělat tvrdé a nekompromisní osoby. Nezřídka mezi nimi najdeme náboženské fanatiky. Osmičky nebývají moc oblíbené mezi ostatními, často si nejsou jisté před pronásledováním a osočováním, trpí svými dispozicemi a rychle se stahují samy do sebe. V zásadě nejsou osmičky ale vůbec trudnomyslné ani chladné. Tyto lidi charakterizuje sebeovládání, odvaha a skromnost.

Hlavní oblasti života osmiček, v nichž je čeká bohatá sklizeň, jsou studium a vědění stejně jako všechny obory, kde se může uplatnit organizační talent.

„Datum 11. 11. 2011 je výjimečné pouze pro oko,” uvedla numeroložka Zuzana Pavelková pro magazín Doma.cz. „Ve skutečnosti nás vliv tolika jedniček spíše zatěžuje. Jedná se o takzvané datum s vícečetnými jedničkami, neboli s výskytem více než tří jedniček v celém datu. Čím početnější je zastoupení jedniček, tím větší tlak na jednotlivce působí, především na ty jedince, kteří už mají více jedniček v datu narození. Tito lidé mohou mít potíže se zvládáním emocionální a nervové energie, může to vyústit až k výbuchům agrese či zoufalství.

Obecně je tento den pod vlivem osudového čísla 8, což je jednociferný součet celého data, a všichni, kdo se teď v pátek narodí, budou mít toto číslo jako životní. Tento den je vhodný k uspořádání materiálních a finančních záležitostí. Jisté bojovné (energetické) rozpoložení osmičky napomáhá úspěchu v obchodních záležitostech nebo k prosazení se při obtížných jednáních.

A pozor! Je třeba vyhnout se jakémukoli agresivnímu nebo vítězoslavnému chování, jinak se dočkáme nečekaných zvratů a problémů. Doporučuje se větší opatrnost při sportu.” Podobné předpovědi mají i chebské kartářky Štěpánka, Jiřina a Zuzana. „Je třeba brát v potaz, že v noci byl úplněk a veškeré emoce, ať pozitivní či negativní, se tím násobí,” řekla Zuzana. „Je nutné myslet na to, co si člověk přeje, aby se mu splnilo.”

Autor: Nataša Šmatová

11.11.2011 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:

DOPORUČENÉ ČLÁNKY

Plynová pistole.

Trojici lidí vulgárně nadával, s pistolí v ruce křičel, že je zabije

Ještě do konce prázdnin je v chebské městské knihovně k vidění výstava s výmluvným názvem Svět Sherlocka Holmese.

Sherlock Holmes ožívá v knihovně

Na vodě letos v pohodě? Sem tam mráček

Karlovarský kraj – Vodácká sezona na Ohři se letos vydařila, shodují se majitelé půjčoven, tábořišť i samotní vodáci. Přestože ještě nekončí, hlavní nápor má řeka s blížícím se koncem letních prázdnin už za sebou.

Kamion kočárky nedovezl, skončil v plamenech

Františkovy Lázně – Technická závada stojí za požárem kamionu u Františkových Lázní. Kamion převážel dvě stovky kočárků.

Trhy mají v lázních úspěch, v Aši se teď budou konat jen jednou měsíčně

Chebsko - Kdy a kde budou mít farmářské trhy úspěch, to je těžké odhadnout. A to i pro jejich zkušené organizátory. Například v Chebu se zatím neujaly, oproti tomu ve Františkových či Mariánských Lázních mají úspěch.

Nominujte Deník v anketě Křišťálová Lupa 2017!

Nominujte Deník.cz do ankety českého internetu Křišťálová Lupa 2017! Díky vám bude mít Váš regionální Deník šanci dostat se do finálního hlasování v kategorii "Zpravodajství".

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení