Tentokrát hrál na vlastní půdě se čtvrtým týmem tabulky 1. FC Krásná.

Start Libá 7
1. FC Krásná 0
po poločase 3:0

Za úcasti 80 diváků, kteří přišli podpořit své borce, se z velké části sehrál jednostranný zápas. Již od úvodního hvizdu rozhodčího Francúze začal Start svou nátlakovou hrou přehrávat hosty na všech postech.

Hned v 5. minutě otevřel skóre Jan Musil, technickou střelou míč umístil k tyči - 1:0. Ve 24. minutě využil chyby hostů Jakub Rohan, který přehodil vyběhnuvšího brankáře hostů a zvýšil vedení na 2:0. Pojistku zajistil v poslední minutě prvního poločasu Jakub Rohan, který s přehledem obešel brankáře a upravil stav utkání na 3:0.

Druhý poločas svým obrázkem navazoval na poločas první. Domácí se aktivní hrou zakousli do soupeře, kterého v úvodních 20 minutách nepustil na vlastní půlku. Ve 29. minutě dorazil míč do sítě Václav Gotthelf - 4:0. Ve 32. minutě propálil Jan Musil vše, co mu stálo v cestě a upravil stav zápasu na 5:0. Ve 35. minutě domácí zakombinovali po své pravé straně, míč se dostal k Pavlu Kozákovi, který jej posunul více doleva, kde nabíhal František Mezera.

Ten tvrdou křížnou střelou vnější šajtlí nedal brankáři šanci - 6:0. Konečný účet tohoto velmi fotbalového zážitku stanovil Jan Musil, který završil svůj hattrick. Ve 41. minutě krásným obloukem přehodil jak obránce, tak i brankáře a stanovil skóre utkání na 7:0.
Start Libá: Jan Beláni, Daniel Hrabě, Pavel Kozák, Robert Nožina, František Mezera, Petr Kubeš, Jan Musil, Jan Brajcha, Václav Gotthelf, Jakub Rohan a Milan Grospič. Trenéři - Miroslav Švarc a Peter Pavlenda.

Branky: Jan Musil 3, Jakub Rohan 2, Václav Gotthelf a František Mezera po 1.