Aš – Premiéra v 1. A třídě fotbalistům Jiskry Aš nevyšla. I přes posílený kádr o hráče z Hazlova nestačili Ašští na celek Lomnice, se kterým na domácí půdě prohráli vysoko 0:4.
Jiskra Aš 0
TJ OSS Lomnice 4
po poločase 0:3

V základní sestavě domácích nechyběly hazlovské posily - Veleman, Belovič, Šiman a Prokopec. Průběh zápasu nikdo z přítomných nečekal. Domácí sevřeli svého soupeře na jeho polovině a vše nasvědčovalo tomu, že bude jen otázkou času, než svoji velkou převahu vyjádří gólově. Hosté však velmi dobře bránili, a když už přešli půlicí čáru, většinou to zásluhou hrubek v obraně skončilo gólem. Jejich produktivita byla téměř stoprocentní.
Do druhého poločasu nastoupili domácí s odhodláním zvrátit výsledek, ale pokračovalo marné dobývání lomnické branky. Hosté bránili v deseti svoji šestnáctku a vše, co prošlo, pochytal jejich výborný brankář. Když po dalším rychlém brejku hosté vstřelili čtvrtý gól, bylo jasné, že si odvezou z Aše všechny body.

Příští zápas hraje Jiskra Aš opět doma - v sobotu 20.8., kdy od 10:30 hodin přivítá Lokomotivu Karlovy Vary, tedy tým, který ašský tým doprovodil z krajského přeboru do 1. A třídy.
Branky: Koubek Petr 2, Joza Zbyněk 2
Rozhodčí: Hyčka Pavel, Hrnčál Jiří, Barczi Šimon
Delegát: Novotný Josef
Jiskra Aš: Seman - Houdek A., Veleman, Střeček, Rádl - Belovič, Šiman, Bárta, Koubek - Sládeček, Prokopec. Střídali: Čerňanský, Novák.