VYBRAT REGION
Zavřít mapu

JANA BEŽÁKOVÁ

Jana Bežáková / Chebský deník

Potvrzuji, že odesláním tohoto formuláře vyjadřuji svůj souhlas s Všeobecnými smluvními podmínkami a beru na vědomí tyto Zásady zpracování osobních údajů společnosti VLTAVA LABE MEDIA a.s. („VLM“).

NEJNOVĚJŠÍ ČLÁNKY AUTORA

Co je středem Evropy? No přece zámek Kynžvart

Lázně Kynžvart - Kde najdete střed Evropy? O víkendu bude zcela jistě středem Evropy zámek Kynžvart, který opět přichází s oblíbenými nočními prohlídkami. Právě hrané noční akce patří mezi příznivci památek k jedněm z nejoblíbenějších.

Unikátnímu kříži se díky dobrovolníkům vrátí lesk

Zádub Závišín - Památkově chráněný kovaný jetelový kříž v Zádubu Závišíně se díky obyvatelům a dobrovolníkům dočká záchrany.

Z bytu ukradl šperky i kartu

Cheb - Povedeného příbuzného má žena z Chebu.

Nezabrzdil svoje auto. Vozidlo skončilo ve veřejném osvětlení

Aš - Kuriózní dopravní nehodu řešili ašští policisté v Chebské ulici.

Kynžvart bude středem Evropy

Lázně Kynžvart - Kostýmované prohlídky připomenou období, kdy byl zámek Kynžvart místem setkávání diplomatů z celé Evropy.

Opilý řidič naboural do kostela

Cheb - V kostele na Kasárním náměstí v Chebu skončil se svým vozidlem čtyřiadvacetiletý řidič.

Na cizince šel s větví

Cheb - Loupežné přepadení cizince se podařilo objasnit chebským policistům.

Hasiči si znovu sáhnou na samé dno svých sil

Mnichov -Tvrdý hasičský víceboj simulující ostrý zásah čeká na adepty, kteří dorazí na třetí ročník klání Mnichovský železný hasič.

Vrazil mu nůž do stehna

Aš - Hádka dvou mužů vyústila v napadení jednoho z nich. Ten skončil s bodnými ranami v rukou záchranářů.

Podomácku si upravil vzduchovku

Cheb - Vlastnoručně a také neodborně si upravil vzduchovku šedesátiletý muž. Za to mu nyní hrozí až dva roky.

Vzal kartu své příbuzné

Cheb - Povedeného příbuzného má žena z Chebu. Devatenáctiletý mladík jí vzal platební kartu a vydal se nakupovat do různých prodejen.

Strážníci i úředníci budou jezdit v elektromobilu

Mariánské Lázně - Ke zlepšení životního prostředí v Mariánských Lázních mají přispět dva nové elektromobily. Na ekologické automobily získalo město dotaci.

Vzal kartu své příbuzné

Cheb - Povedeného příbuzného má žena z Chebu. Devatenáctiletý mladík jí vzal platební kartu a vydal se nakupovat do různých prodejen.

PODÍVEJTE SE: Ocitli se Mezi nebem a zemí

Mariánské Lázně - Složky integrovaného záchranného systému, dynamické ukázky hasičů a policistů, stanoviště BESIP nebo stánek Armády České republiky.

Další atrakcí bude kostelík v Hrusicích

Mariánské Lázně - Na další přírůstky se mohou těšit příznivci jedné z nejnavštěvovanějších atrakcí Karlovarského kraje, parku Boheminium v Mariánských Lázních.

Lákaly ho automaty pivních lahví

Cheb - Hned ze čtyř krádeží se bude zpovídat čtyřiatřicetiletý muž z Chebska.

Za herní konzoli zaplatili, nikdy jim ale domů nepřišla

Chebsko - Platbu předem za objednané zboží si rozmyslí několik poškozených, kteří se nechali napálit od šestadvacetileté ženy.

A zase alkohol za volantem

Cheb - Dalšího řidiče s alkoholem v krvi chytili chebští policisté. Tentokrát se před jízdou napil devětačtyřicetiletý cizinec.

Vylákali peníze a ukradli televizi

Cheb - Od ženy vylákala peníze povedená dvojice.

Radnici trápí dřevomorka, úředníky čeká velký přesun

Mariánské Lázně - Velký přesun čeká přes léto úředníky, kteří zůstali v dřevomorkou napadené mariánskolázeňské radnici.

Do krámu si chodili pro alkohol. Za ten ale ani jednou nezaplatili

Cheb – Pro alkohol si do chebského obchodu chodila povedená dvojice. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby čtyřiadvacetiletý muž a osmnáctiletá žena za lahve zaplatili.

Upozornila ho na nevhodné chování, dostala pěstí

Cheb – Titulem gentleman roku se zcela jistě nebude pyšnit padesátiletý muž. Poté, co ho žena upozornila na jeho neslušné chování, udeřil ji pěstí.

Vykradl sedm zaparkovaných aut

Cheb - Sérii vloupání do aut se podařilo objasnit chebským kriminalistům.

SIM karty se mu hodily

Cheb - Sedmnáct kusů předplacených telefonních karet si z jedné z chebských prodejen odnesl šestatřicetiletý muž ze Sokolovska.

Řídil auto bez papírů

Aš - Bez papírů si sedl za volant třiadvacetiletý muž. Toho v jedné z ašských ulic zastavila policejní hlídka.

Cheb Open slaví jubileum, vozíčkáři si stolní tenis zahrají už podvacáté

Cheb - Slavnostní atmosféru bude mít letos Mezinárodní turnaj vozíčkářů Cheb Open ve stolním tenise. Akce totiž oslaví narozeniny, a to už dvacáté.

Celý bagr by ukrást nezvládl, odnesl si alespoň lžíci

Cheb - Na krádež bagru si netroufl sedmatřicetiletý muž ze Sokolovska. S prázdnou ale neodešel, odnesl si alespoň lžíci.

Mladíci napadli muže, toho transportoval vrtulník

Aš - Hádka tří mužů skončila těžkým zraněním a transportem zraněného do nemocnice. Poškozeného napadli dva mladíci, jeden z nich přitom ještě neoslavil osmnácté narozeniny.

Chebští tanečníci sklízí úspěchy také v Německu

Cheb - Přijeli, zatančili, zvítězili, tak se dá popsat vystoupení tanečního páru z Chebu. Tanečníci z ATK Standard Cheb ukázali, že dokáží uspět nejen v Čechách. Tentokrát si podmanili i Německo.

Prameny tak trochu jinak

Mariánské Lázně - Novou a jedinečnou stezku mají až do konce října Mariánské Lázně. Otevřela se zde totiž Pramencova stezka, která děti i jejich rodiče hravou formou seznámí s nejznámějšími mariánskolázeňskými prameny.

FOTO: Myslivci se pochlubili trofejemi

Kladská - Stovky trofejí, počínaje srnci a konče jeleny, mohli vidět návštěvníci, kteří dorazili na tradiční výstavu trofejí ulovených v honitbách Lesního závodu Kladská v loňské a letošní sezoně. A veřejnost mohla zhlédnout opravdu pořádné ´kousky´.

Nejlepší tým vodních záchranářů má Cheb

Cheb - S titulem nejlepšího týmu vodních záchranářů se domů vrací hasiči ze stanice Cheb. Ti uspěli v prestižním klání vodní záchranné Slezské Harty, která je považována za neoficiální mistrovství České republiky ve vodním záchranářství.

Obstarával a poskytoval „trávu“

Cheb - Za obstarávání, přechovávání a poskytování marihuany může za mřížemi strávit až pět let sedmadvacetiletý muž.

Povedení hosté kradli v penzionu

Mariánské Lázně - Povedené hosty měl jeden z mariánskolázeňských penzionů.

Chtěl zpět svou expřítelkyni

Cheb - Svou bývalou přítelkyni chtěl zpátky pětatřicetiletý muž z Chebska. Zvolil k tomu ale způsob, za který místo v láskyplné náruči může skončit až na dva roky v chládku.

Zlodějská hyena si vybrala ty nejzranitelnější, seniory

Karlovarský kraj - Hodně silný žaludek má sedmadvacetiletý muž. Ten se neštítil okrádat jednu z nejzranitelnějších skupin, seniory. Své oběti si vybral v Březové u Sokolova a v Mariánských Lázních.

Milovníci přírody budou hledat krásy jižního cípu Slavkovského lesa

Mariánské Lázně - Vycházku pro milovníky přírody připravila chráněná krajinná oblast Slavkovský les.

Z areálu si odnesl kabely i plechy

Cheb - Kabelů, hliníkových plechů a železného překladu se zachtělo osmatřicetiletému muži z Chebska. K nabytí majetku ale zvolil zcela nevhodný způsob, rozhodl se o ukrást.

FOTOGALERIE: Věk je jen číslo aneb tradiční Hry seniorů

Cheb - Vezmi vnouče a dělej mu kouče, přesně takový podtitul měl letošní ročník Her seniorů, který se uskutečnil v chebské Krajince.

FOTO: Do Skalné přijely traktory

Skalná - Na osmdesát traktorů, mezi nimiž bylo možné spatřit opravdové unikáty, se sjelo na dvanáctý ročník Srazu starých traktorů.

Vydával se za policistu

Františkovy Lázně - Přivýdělku se zachtělo čtyřiatřicetiletému muži. Nezvolil ale vhodný způsob, jak si vydělat nějakou korunu navíc.

Za studánku bojovala celá ves

Prameny - Málokdo by v ní dnes viděl zpustlou a zanedbanou studánku. Barochův pramen v Pramenech se totiž během několika týdnů změnil doslova k nepoznání. A vděčí za to lidem. Právě ti rozhodli v projektu Živé studánky o tom, že se Barochova studánka dočkala renovace.

Za elektřinu se mu platit nechtělo

Aš - Svítit chtěl ve své garáži v Aši dvaačtyřicetiletý muž, byl ale příliš šetřivý na to, aby za elektřinu zaplatil.

Mladík vyráběl doma výbušninu, po explozi dům evakuovali

Františkovy Lázně – Zranění a evakuace několika rodin. Tak dopadl pokus o domácí výrobu výbušniny ve Františkových Lázní. K výbuchu došlo v sobotu po desáté hodině večer v jednom z bytů nedaleko františkolázeňské Klostemannovy ulice.

Tanečníci bodovali

Cheb - Další velký úspěch mají za sebou tanečníci z ATK Standard Cheb. Tentokrát z Příbrami přivezli chebští junioři do patnácti let dvě zlaté a jednu stříbrnou.

Tržbu v baru neodvedl, peníze si dal do vlastní kapsy

Mariánské Lázně - Povedeného pracovníka měl jeden z mariánskolázeňských barů. Třicetiletý muž na základě rámcové smlouvy prováděl obsluhu výherních loterijních terminálů včetně správy tržeb z těchto zařízení.

Vezměte vnouče a dělejte mu kouče aneb Hry seniorů

Cheb - Ne o výkon, ale o zábavu půjde dnes v chebské Krajince vedle atletického stadionu. Sejdou se zde totiž senioři, kteří si chtějí zasportovat, pobavit se a vyzkoušet si něco možná i nového.

Obelhal úvěrovou společnost, navíc nehradil splátky

Mariánské Lázně - Z úvěrového podvodu se bude zpovídat jednapadesátiletý muž ze Sokolovska.

Extáze mezi poštovními balíky

Cheb – Padesát tablet extáze neuniklo speciálně vycvičenému psovi na pobočce České pošty v Chebu.

OBRAZEM: Milíkov patřil dětem

Milíkov - Tradiční dětský den, který se uskutečnil v Milíkově, přilákal desítky dětí. Na nejmenší čekaly nejen soutěže o krásné ceny.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT