Od poloviny června letošního roku je pohřešován KELLER Jaroslav, narozen 1.10.1962. Pohřešovaný muž odešel z místa svého trvalého bydliště v Mírové ulici 11 v Chebu a do současné doby se nevrátil ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Jaroslav Keller je 170 až 175 cm vysoký, obézní postavy. Má hnědé vlasy a hnědé oči.

LUHAN Petr, narozen 3.10.1973, bytem K Viaduktu, Cheb. Hledaný je podezřelý ze spáchání trestného činu zanedbání povinné výživy. Hledaný je 175 až 185 cm vysoký, střední postavy. Má hnědé rovné krátce střižené vlasy, má hnědé vousy a modrošedé oči.

Od 7.12.2007 je pohřešována BARTOŠOVÁ Andrea, která v 11.00 hodin odešla z Dětského domova v Aši do zaměstnání v pekárně a do současné doby se nevrátila ani o sobě nepodala žádnou zprávu. Pohřešovaná je 165 cm vysoká, střední postavy, má hnědé oči a hnědé vlasy. Oblečena byla do modrých texasek, bílozelené bundy a hnědé mikiny s kapucí. Na hlavě měla černou čepici.

Dalším pohřešovaným je ZEMÁNEK Vítězslav, narozen 30.5.1994, trvale bytem Tachov, Rokycanova 1, v současné době bytem Dětský domov Mariánské Lázně. Chlapec odešel 5.12.2007 z budovy DD v Mariánských Lázních a do současné doby se nevrátil ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Celostátní pátrání po něm bylo již opakovaně vyhlašováno, naposledy v září letošního roku. Vítězslav Zemánek je 165 až 170 cm vysoký, střední postavy. Má hnědé oči a černé vlasy s přelivem. Na sobě měl černou pruhovanou mikinu s kapucí, modré džínsové kalhoty a bílé tenisky. V levém uchu má náušnici z bílého kovu ve tvru pecičky.

Chebští policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakékoliv informace
o pohybu, pobytu a výskytu těchto osob, aby tak učinili prostřednictvím linky 158 nebo se obrátili na kterékoliv policejní oddělení.