Karlovarsko:

V Bečově nad Teplou se koná řemeslný jarmark
Kdy: pátek 17. listopadu, od 10 hodin
Kde: Bečov nad Teplou
Za kolik: neuvedeno
Proč přijít: Řemeslný jarmark v Bečově nad Teplou nabídne výrobky šikovných řemeslníků, možnost ochutnat nějakou specialitu a kulturní program. V souvislosti s Řemeslným jarmarkem bude na hradu a zámku mimořádně otevřeno, a to celý víkend. Otevřena bude expozice relikviáře sv. Maura i zámecké interiéry.

Národní balet Gruzie se předvede v Thermalu
Kdy: neděle 19. listopadu, od 20 hodin
Kde: Karlovy Vary, hotel Thermal
Za kolik: od 790 do 1590 korun
Proč přijít: Národní Balet Gruzie "Sukhishvili" uskutečnil více než 300 turné, jeho show zhlédlo více než 15 milionů nadšených diváků. Na americkém kontinentě se o něm psalo jako o "nejlepší show na Broadwayi" v Austrálii jej nazvali osmým divem světa. Na nejprestižnější scéně v La Scale stoupala po představení opona vzhůru čtrnáctkrát a soubor tak překonal rekord legendárního Carusa s jedenácti oponami.

Ostrovský jarmark radosti nabídne originály
Kdy: sobota 18. listopadu, od 10 hodin
Kde: Ostrov, dům kultury
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Ostrovský jarmark radosti přinese množství originálních výrobků z různých materiálů, od šperků, přes porcelán, po hračky pro děti, od více než 50 prodejců z celé České republiky.

Podzimní ples v Nejdku bude v rytmech swingu
Kdy: sobota 18. listopadu, od 19.30 hodin
Kde: Nejdek, kulturní dům
Za kolik: 250 korun
Proč přijít: Podzimní ples v rytmech swingu se Swing Melody Ostrov a bohatým programem. Tanečníci v dobových kostýmech vítáni.

Sokolovsko:

Kapela Hodiny vystoupí v Alfa clubu
Kdy: pátek 17. listopadu, od 20 hodin
Kde: Sokolov, Alfa club
Za kolik: vstupné 225 až 250 korun
Proč přijít: Koncert populární české popové kapely Hodiny, nominované například na objev roku Cen Evropy 2. Skupina Hodiny je stálicí české popové scény, rádiových hitparád a každoročně hostem mnoha festivalů či koncertů. Kapela se může pochlubit autorskou spoluprací se známými kolegy a koncertováním například s Markem Ztraceným nebo skupinou Kryštof.

Dvoranská koštovačka ovládne Dvoranu v Lokti
Kdy: pátek 17. listopadu, od 17 hodin
Kde: Loket, Kulturní dům Dvorana
Za kolik: vstupné od 50 do 299 korun
Proč přijít: Součástí Dvoranské koštovačky je pohádka pro děti - Divadélko Kahánek Habartov - loutkové divadlo. Koštování ovocných moštů, vín z Moravy i Čech a od 18 hodin vystoupení kapely Moravians s Eliškou Bučkovou.

Chebsko:

V divadle vystoupí děti
Kdy: sobota 18. listopadu, od 10 hodin
Kde: Cheb, Západočeské divadlo
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Vystoupení dětí z literárně-dramatického oboru základních uměleckých škol. Představí se žáci ZUŠ Jindřicha Jindřicha v Chebu, ZUŠ Roberta Schumanna v Aši a účastníci divadelního tábora v Lokti.

Free Fler Market se uskuteční v Chebu
Kdy: neděle 19. listopadu, od 10 hodin
Kde: Cheb, KC Svoboda
Za kolik: zdarma
Proč přijít: Tradiční podzimní akce Free Fler Market, kde lze pořídit krásné dárky nejen pro blížící se Vánoce, něco si vyrobit v rámci dílniček nebo nakoupit v hospicovém bazárku a přispět na dobrou věc.