Dopolední i odpolední šablona tréninkových jednotek proložená kvalitním obědem v Penzionu Nad Halou byla naplněna a nám nezbylo, nic jiného než mladé házenkářky při závěrečném zhodnocení pochválit. Znovu se s děvčaty uvidíme už 15. 6. 2025 kdy sehrajeme dvě přípravná utkání s výběrem Jihočeského kraje, který bude mít část své přípravy právě zde v Lázních Kynžvart. My už jsme ode dneška bez velice kvalitní střelkyně Markéty KÖNIGOVÉ, jenž si plní reprezentační povinnosti, které nejen ji, ale i několika dalším hráčkám ročníku 2009 z celé české republiky neumožní účast na letní olympiádě.

Tato skutečnost dává možnost prosadit se ostatním a já věřím, že hráčky, které tuto šanci budou mít, tak že ji chytnou takzvaně za pačesy. Náš výběr bude podle ročníkového složení na Olympiádě pravděpodobně nejmladší, ale to neznamená že jsme zahodili flinty do žita. Určitě budeme chtít překvapit. Za dnešek obrovské poděkovaní hráčkám, které dnes propotily trička a domů se rozcházely s dobrou náladou a snad i s pocitem, že své házenkářské umění zase posunuly o půl kroku dál. Ještě jednou poděkování všem a v červnu na viděnou.

Seznam hráček, které dnes byly v přípravě zapojené: Veronika SKOČÍKOVÁ, Natálie DUBINOVÁ a Bára ČECHOVÁ – brankařky. Magdaléna JADLOVSKÁ, Nina SALAJKOVÁ, Andrea JANDOVÁ, Sára ČECHOVÁ, Andrea SCHMIERLOVÁ, Barbora SCHULZOVÁ, Štěpánka JANÁKOVÁ, Adéla SKALOVÁ, Tereza VLKOVÁ, Lucie DOČEKALOVÁ, Dominika KRÁLÍKOVÁ a Žaneta ŠANDOVÁ. Vedoucí: Ondřej BEHINA.
Trenér: Jiří MARŠÍK. Fotograf: Hana ŠPAČKOVÁ.

Jiří MARŠÍK – trenér výběru Karlovarského kraje.