Mládež je rozdělena do čtyř států a ty proti sobě bojují v Olympiádě. Bojují o medaile. A jsou zde vřazeny tři soutěže, kde si prvních sedm soutěžících odváží domů poháry a plakety. Každý večer je pro zúčastněné diskotéka. A před diskotékou jsou tak zvané večerní programy, kde přítomní něco zahrají, zazpívají, zatančí nebo prostě něco humorného vymyslí. Na tento tábor jezdí i děti z přátelského města Chebu, a to z Nižního Tagilu. Přilétají čtyři tisíce kilometrů, aby s českou mládeží prožily krásné prázdniny. Při loučení se to prostě bez slziček neobejde. Na 1. termínu přivezl na tábor z Nižního Tagilu děti Sergej Šadrin a na 2. termín přivezla děti Elena Fesčenko. Již více let na tento tábor Vladimíra Hány přijíždějí děti z Nižního Tagilu, což je až za Uralem, a tím pádem jsou až z Asie. Pokaždé se zde utvoří pevná přátelství. Což je opravdu přímo nádherné.

Že tento tábor je velice žádaný, potvrzuje skutečnost, že 3.termín tábora je již na rok 2020 plně obsazen do posledního místečka. A na 1. a 2. termínu zbývá opravdu jenom pár míst.

Mládeži se opravdu na táboře velice líbí, což také dokazuje, že jich je více přihlášeno na všechny 3 termíny na rok 2020 nebo hodně jich je přihlášeno na 2 termíny. A rodiče jsou také spokojeni, jak je zde o děti postaráno.

Zaslal Vladimír Hána