Jak se stalo už dobrým zvykem, i letos tu na ně čekalo drobné občerstvení z městské kuchyně, hájenští dobrovolní hasiči – aby si trošku odpočinuli od hašení – tentokrát udržovali oheň a pan správce s manželkou si taky přivstali a vyjímečně pro tento den otevřeli pro zájemce rozhlednu. A protože počasí přálo, bylo se letos na co dívat.

Samozřejmě že ani letos nesměli na Nový rok chybět chebští turisté z KČT, odbor Union Cheb. Ti si na příchozí počíhali hned při příchodu a kromě pamětních listů nabízeli účastníkům i možnost přispět na stavbu, úpravy a údržbu turistických tras pro vozíčkáře. Možná právě ta pohodová novoroční atmosféra způsobila, že letos byli přispěvatelé mimořádně štědří. Jak moc, to se zatím neví, kasička se rozpečetí až 6. ledna.

První společensko – turistická akce roku 2022 je tedy za námi, nikomu se při ní nic zlého nestalo, rozhledna stojí na svém místě a i ten oheň se nakonec podařilo uhasit. Jestli opravdu platí: „Jak na Nový rok, tak po celý rok.“, čeká nás rok příjemný a pohodový.

A nakonec i ten mizerný covid zdoláme!

Příspěvek zaslal Vít Lodr. Velice mu děkujeme.