Stejně jako vždy, tak i dnes se přístup k naší hře v této soutěži nezměnil. Snaha o rychlou hru, o správně načasovaný pohyb v daném prostoru, a především i plnění si obranných činností jednotlivce.

Jak jsem uvedl výše, počet hráček nám umožnil postavit dvě vyrovnané šestky, které se pravidelně střídali, tak aby všechny hráčky měly stejný prostor jak při hře s osobní obranou po celém hřišti, tak při hře s obranou zónovou. Já myslím, že během těch tří zápasů proti HC Plzeň, Slávia VŠ Plzeň a HC Hvězda Cheb se naše mládí na palubovce značně vyřádilo a že si všichni tento turnaj užili, a to si myslím má být v tomto věku podstatné. Že před sebou máme ještě mnoho práce s učením a zdokonalováním je bezesporu jasné a proto jedeme dál. Velké poděkovaní všem našim hráčkám, které v Plzni hrály, a zvláště těm čtyřem, které nás neváhaly doplnit. Další poděkování těm, kteří nás podpořili na místě. Děkujeme a vážíme si toho.

Seznam hráček, které nám v Plzni dělaly radost: Marie CINKOVÁ – brankařka, Michala ČÁPOVÁ, Tereza DOBROVOLNÁ, Viktorie KOLAJOVÁ, Vanesa, Viktorie VÍCHOVÁ, Anežka KALINOVÁ, Anežka JANOVSKÁ, Nella HŮĎOVÁ, Tereza HŮĎOVÁ, Tereza VLKOVÁ, Denisa KAVÁLKOVÁ, Sofie CHRISTOVOVÁ.

Vedoucí týmu a fotograf: Hana ŠPAČKOVÁ. Trenér: Jiří MARŠÍK.

Jiří Maršík