Poprvé se měnil ukazatel skóre na hostouňském stadionu ve 12. minutě, kdy měl Sokolov výhodu pokutového kopu, který s přehledem proměnil Ainca.

Z vedení se baníkovci radovali pouze do 29. minuty, kdy se po rohovém kopu prosadil Václav Bízek. A pro Baník bylo ještě hůře.

V závěru prvního poločasu udeřili domácí podruhé, to zamířil přesně mezi tři tyče Adam Vlasák. Hosté ze západu Čech posléze nezachytili ani vstup do druhého poločasu, ve kterém Hostouň přidala třetí branku, tu měl na svědomí v 57. minutě Jiří Miker.

Baníkovci i po třetí inkasované brance nesložili zbraně, ale v koncovce jim tentokrát nebylo přáno.

Sokol Hostouň – Baník Sokolov 3:1 (2:1). Branky: 29. Bízek Václav, 41. Vlasák Adam, 57. Miker Jiří – 12. Ainca Júnior Agostinho. Rozhodčí: Havlík. ŽK: 3:1. Diváci: 150. Sokolov: Hrabačka – Žilák (78. Rybař), Toure, Šulc – Řezáč, Krlička, Diamonde (46. Nwachukwa), Vokáč – Majka (60. Peška), Debellis (46. Dudnyk), Agostinho.