Navíc jako bonus se pak navrátila Chyše zpět na fotbalový trůn ČFL.

„Utkání bylo v poli celkem vyrovnané, ale my jsme byli lepší ve vytváření brankových příležitostí, které jsme dokázali i proměnit,“ pochvaloval si Jiří Nekvapil, trenér chyšského Sokola.

Duel na svém stadionu otevřely Chyšandy již v 7. minutě, kdy se do statistik zapsala Hana Janochová.

Ta si brankovou radost zopakovala i ve 14. minutě, kdy přidala svou druhou branku. Poločasový stav pak stanovila v podobě třetí branky ve 34. minutě Jessica Vargová. „Těžili jsme ze standardních situací, když jsme dvě z nich zúročili v branku. Navíc jsme dobře kombinovali,“ poukazoval Nekvapil. I po změně stran fotbalistky Chyše postupně navyšovaly své vedení.

V 50. minutě navýšila rozdíl ve skóre na čtyři branky Iveta Stojkovičová, která si vše zopakovala i v 72. minutě, kdy Chyše vedla o pět branek.

Vše pak uzavřela v 85. minutě přesnou ranou Denisa Jandová, která tak zpečetila šestibrankovou výhru svého týmu.

„Velmi dobře jsme využívali brejkové situace. Soupeřky ze Zlíchova hrály po velké vápno a vyloženou šanci si nevytvořily, naše obrana hrála velmi pozorně a udržela vzadu nulu,“ lebedil si nad hrou svého týmu Nekvapil.

Chyše tak stanula zpět na fotbalovém trůnu. „Výborný výkon a zasloužené vítězství,“ dodal k zápasu se Zlíchovem trenér Chyše.

Na závěr čtvrté místo Smutné

TJ Sokol Chyše – FK Zlíchov 1914 6:0 (3:0)

Branky: 7. Janochová Hana, 14. Janochová Hana, 34. Vargová Jessica, 50. Stojkovičová Iveta, 72. Stojkovičová Iveta, 85. Jandová Denisa. Rozhodčí: Řáda – Botoš, Polívka. ŽK: 0:1. Diváci: 60.

TJ Sokol Chyše: Hájková – Chárová, Čepilová, Zubzandová (72. Chotašová), E. Vargová (67. Cardová) – Lébrová, Stojkovičová, Janochová, Havlíková (79. Annusová) – Jandová, J. Vargová. Trenéři: Nekvapil, Holý.