Svěřenci karlovarského trenéra Karla Tichoty se totiž vydají na půdu Vltavínu, tedy sedmého týmu třetiligové tabulky.
„Vltavín dlouhodobě patří ke špičce ČFL. Trénuje ho kouč Martin Frýdek, z čehož plyne spolupráce s pražskou Spartou, takže v týmu má několik sparťanských odchovanců,“ odtajnil své poznatky o soupeři trenér varské Slavie Karel Tichota. Pro jeho tým to bude opět náročná fotbalová šichta.

„Soupeř vyznává rychlou kombinační hru, k čemuž má potřebné kvalitní hráče,“ narážel Tichota na nabitou soupisku Vltavínu, ve které nechybí exligový obránce Tomáš Rada či kamerunský záložník Martin Abena.
I přesto Slavia nejede k zápasu předem poražena. Spíše naopak. „Víme, že nás čeká těžké utkání, ale když se vrátím k zápasu s vedoucími Zápy, odehráli jsme proti favoritu velmi dobré utkání, škoda jen toho bodu navíc z penaltového rozstřelu. Pokud zopakujeme tento výkon i na Vltavínu, mohli bychom pomýšlet na bodový zisk, který by pro nás byl při vyrovnanosti tabulky velmi dobrý,“ přemítal Tichota.

K dispozici by měl mít trenér Slavie kompletní kádr. „Uvidíme, jak si hráči doléčí drobné šrámy, ale věřím tomu, že se dají před utkáním dohromady,“ dodal Tichota. Duel na půdě Vltavínu odstartuje v sobotním dopoledni, přesně v 10.15 hodin.