Tentokrát se však Slavia dostala na druhou stranu barikády, když soutěž měla dobře rozjetou. V šesti odehraných duelech před pozastavením soutěže totiž dosáhla na jedenáct bodů, za což byla odměněna devátou příčkou.

A u té ale zůstalo. Vše je totiž zapomenuto, jelikož i letošní sezona třetí ligy byla opět předčasně ukončena. „Poslední dobou už jsme cítili, že se soutěž nedohraje,“ zklamaně popisuje pocity v týmu trenér karlovarské Slavie Marián Geňo.

Třetí nejvyšší fotbalová soutěž tak dostala tvrdý direkt, podruhé v řadě. „To je ale věc, kterou my neovlivníme,“ dobře ví karlovarský trenér. Vysvobozením tak může být pro hráče alespoň tréninkový proces, který se každý týden více a více uvolňuje.

Karlovarská Slavia V šesti odehraných duelech před pozastavením soutěže totiž dosáhla na jedenáct bodů, za což byla odměněna devátou příčkou, která ji nakonec zůstala.Karlovarská Slavia V šesti odehraných duelech před pozastavením soutěže totiž dosáhla na jedenáct bodů, za což byla odměněna devátou příčkou, která ji nakonec zůstala.Zdroj: Deník/Daniel Seifert

„Doufám, že alespoň dostaneme příležitost odehrát nějaké přátelské zápasy,“ připomíná nedílnou součást tréninkového drilu Geňo.

Kluby tak čeká další dlouhá přestávka, která skončí v průběhu léta, kdy by měl odstartovat nový ročník soutěže. Jestli tomu však bude, to ukáže až čas.

„Víceméně všude po Evropě se normálně třetí liga dohrála už nyní. Nevidím tedy důvod, proč by se už příští sezonu nemohlo normálně sportovat,“ upozorňuje Geňo a závěrem dodává: „Ale člověk nikdy neví.“


Načítám tabulku …