Během uplynulé sezony pověsil čtyřicetiletý útočník karlovarské Slavie Martin Psohlavec, který desítky sezon strašil obrany soupeřů, kopačky na hřebík.

U týmu ale zůstal, přesunul se na pozici asistenta trenéra, kde je pravou rukou svého bývalého parťáka z útočné linie, hlavního kouče Mariána Geňa.

Slavia má za sebou v podzimní části prozatím tři utkání, ve kterých nasbírala čtyři body, a v neděli 29. srpna ji čeká na dvorském stadionu další náročná bitva. Sešívaní se totiž postaví od 10.30 hodin Vyšehradu.

„Jelikož Vyšehrad spadl z druhé ligy, tak to bude zatím trochu neznámá,“ prozrazuje Martin Psohlavec. „Většina hráčů se vyměnila, ale víme, že stále mají kvalitní mužstvo, hlavně směrem dopředu,“ upozorňuje na kvalitu soupeře.

Slávisté se podruhé v podzimní části představí svým fanouškům, když v prvním duelu remizovali 0:0 s celkem Hostouně. Na domácí bodový zisk by chtěli navázat i proti exdruholigovému týmu. „V utkání bude rozhodovat hlavně produktivita a větší vůle zvítězit,“ přemítá Psohlavec a pokračuje: Vím, že naši chlapci na to mají.“

Navíc bude chtít Slavia složit reparát po porážce s Povltavskou FA. „Moc se na utkání těšíme a chceme odčinit porážku ze Štěchovic,“ poukazuje na cíl slávistů.

Navíc se pomalu začíná Slavii vyprazdňovat marodka. „Máme stále pět zraněných hráčů, ale tři z nich se již zapojili do tréninku, tak uvidíme, jestli budou v neděli k dispozici,“ upozorňuje Psohlavec a závěrem přidává: „Úspěchem pro nás bude, když tři body zůstanou v Karlových Varech.“


Načítám tabulku …