Slavia v domácí premiéře remizovala

Karlovy Vary – Domácí premiéru si vystřihli v rámci přípravných zápasů před startem Fortuna České fotbalové ligy na dvorském stadionu fotbalisté FC Slavia Karlovy Vary. V souboji s výběrem plzeňské Viktorie U19 museli dohánět dvoubrankové manko. Povedlo se. Nakonec sešívaní uhráli remízu 2:2.

1.8.2018

Fotbalisté varské Slavie remizovali v domácím prostředí s Plzní U19 (v černém) 2:2.Foto: Deník / Daniel Seifert

„Pro nás to byla zajímavá konfrontace s týmem, který bude hrát na podzim juniorskou Ligu mistrů. Individuálně a rychlostně dobře vybavení mladíci nás směrem do defenzívy kvalitně prověřili,“ chválil si kvality soupeře karlovarský trenér Karel Tichota.
V prvním poločase se dočkali diváci na dvorském stadionu jediné branky, která padla ze značky pokutového kopu.

„Ve vyrovnaném prvním poločase, kde se moc šancí ani na jedné či druhé straně neurodilo, jsme hráli zbytečně složitě, a když už se nám povedlo dostat k soupeřově brance, tak jsme špatně řešili finální fázi. Naopak jsme těsně před poločasem inkasovali z penalty po zbytečném faulu,“ zklamaně popisoval dění v prvním poločase Tichota. Jenže pro sešívané bylo po změně stran ještě hůře, když mladíci Viktorie navýšili skóre na rozdíl dvou branek. „Hned na začátku druhého poločasu jsme nedokázali zastavit rychlý protiútok hostů a po pěkné střele z hranice velkého vápna dostali druhý gól, když od tohoto momentu se začal hrát fotbal nahoru dolů,“ poukazoval karlovarský trenér. Jak Vary, tak i Plzeň si tak vypracovaly šance, zejména pak ty v podání karlovarského kapitána Mariána Geňa volaly po gólu, marně.

„Snížení jsme se dočkali až po pěkné střele Vokáče ze střední vzdálenosti. Vyrovnáno bylo deset minut před koncem, kdy chybu v rozehrávce hostů potrestal Frána. Utkání tak skončilo nerozhodným výsledkem 2:2,“ ohlédl se za důležitými momenty druhé půle Tichota.

Slávisté si tak vyzkoušeli během utkání novou roli, když museli smazávat gólové manko. „Jsem rád, že jsme dokázali zareagovat na nepříznivý stav utkání a dotáhli utkání k remíze, ale na druhou stranu zbytečné ztráty míčů nás stály hodně sil. Do začátku sezony nám zbývají dva týdny, tak věřím, že se dokážeme dobře připravit na ČFL, která bude hodně náročná,“ dodal závěrem Tichota.

FC Slavia Karlovy Vary – FC Viktoria Plzeň U19 2:2 (0:1).

Branky Slavie: Rostislav Vokáč, Ondřej Frána. FC Slavia Karlovy Vary, I. poločas: Chára – Samek, Staněk, Pěkný, Vyleta – Němec, Suchý, Maňák, Šmídl – Geňo, Vilček; II. poločas: Šampalík – Samek (60. Dubnička), Staněk, Pěkný, Skala – Hudec, Suchý (60. Krlička), Vokáč, Vyleta (60. Paterna) – Geňo (60. Frána), Vilček. Trenér: Karel Tichota.

Autor: Daniel Seifert

1.8.2018 VSTUP DO DISKUSE

SERVIS

Gastronomie - Gastronomie Pomocní kuchaři 14 900 Kč Pomocní kuchaři Pomocní kuchaři. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Pružná pracovní doba, úvazek: . Mzda min. 14900 kč. Volných pracovních míst: 3. Poznámka: Místo výkonu práce: areál Tesco (rychlé občerstvení PANDA), Pražská 2494/15, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu neurčitou. Požadujeme: znalost vietnamského jazyka výhodou. Nabízíme: dotovaný oběd. Kontakt pro zájemce: telefonicky (každý Pá 16:00-17:00 h).. Pracoviště: Sfd s.r.o. -001, Pražská, č.p. 2494, 350 02 Cheb 2. Informace: Pham Hai Duc, +420 602 525 690. Doprava a logistika - Doprava a logistika Řidič vysokozdvižných vozíků 16 000 Kč Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci Obsluha vysokozdvižných a jiných vozíků a skladníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Dvousměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 16000 kč. Volných pracovních míst: 10. Poznámka: Místo výkonu práce: firma Geis Solutions CZ s.r.o., Logistická 169/1, 350 02 Cheb. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá (6:00-14:00 h, 14:00-22:00 h). Požadujeme: bezúhonnost (čistý rejstřík trestů), průkaz VZV není podmínkou. Nabízíme: prémie, bonusy za pozice. Kontakt pro zájemce: telefonicky (volat Po-Pá 9:00-17:00 h) anebo e-mailem - následná osobní schůzka proběhne na adrese Hotel Hvězda, nám. Krále Jiřího z Poděbrad 4-6, 350 02 Cheb (Čt 9:00-10:00 h).. Pracoviště: Vdf global, s.r.o. -001, Logistická, č.p. 169, 350 02 Cheb 2. Informace: Mykhailo Kischuk, +420 774 238 555. Zdravotnictví - Zdravotnictví Zdravotní sestra 34 000 Kč Vrchní sestry v oblasti zdravotnictví Vrchní sestra/bratr v lázeňském hotelu. Požadované vzdělání: úso (vyučení s maturitou). Jednosměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 34000 kč. Volných pracovních míst: 1. Poznámka: Do zavedeného lázeňského hotelu ve Frant. Lázních přijmeme na HPP vrchní/ho sestru/bratra. Nabízíme dobré platové podmínky, firemní stravování a benefity. Požadujeme praxi v oboru, vzdělání jako zdravotní sestra/bratr, dobrá znalost německého jazyka.. Prac.doba po-pá 7-15:00. Mzda 34 000Kč hrubého. Možnost bonusů formou provize z prodeje procedur., Kontakt: Seidl Antonín, tel.: 777591628, e-mail: seidl@francispalace.cz. Pracoviště: Francis palace s.r.o. -003, Jezerní, č.p. 15, 351 01 Františkovy Lázně. Informace: Antonín Seidl, +420 777 591 628. Výroba - Výroba Strojírenští kovodělníci 18 000 Kč Strojírenští kovodělníci Strojírenští kovodělníci. Požadované vzdělání: základní + praktická škola. Třísměnný provoz, úvazek: . Mzda min. 18000 kč, mzda max. 35000 kč. Volných pracovních míst: 73. Poznámka: Místo výkonu práce: Hazlov 247, 351 32 Hazlov. Pracovní poměr na dobu určitou (2 roky) - poté možné prodloužení. Pracovní doba: Po-Pá (5:30-14:00 h, 14:00-22:30 h, 22:30-5:30 h). Náplň práce: samostatné odřezávání, ruční a stojanové broušení kovových odlitků, vizuální kontrola opracovaných dílů a vzhledová úprava odlitků. Požadujeme: předpokladem pro tuto práci je manuální zručnost, spolehlivost a dobrý zdravotní stav. Nabízíme: stravování ve firmě, možnost využití podnikové dopravy, servis pracovního oděvu. Kontakt pro zájemce: telefonicky anebo e-mailem anebo osobně na adrese pracoviště (každá St od 13:30 h).. Pracoviště: Abydos s.r.o., 351 32 Hazlov. Informace: Gabriela Aumann, +420 354 548 444.

Neporažené Karlovarsko vyzve v míčovce Fatru Zlín

Derby na severu Energii nevyšlo

Ostrov v krajském derby nepropadl, přesto prohrál

Ostrov – Zklamání pohltilo ostrovskou kabinu po prohraném krajském derby Fortuna Divize B, ve kterém fotbalisté ostrovského FK přivítali na svém stadionu březovskou Olympii.