O výhře Jihočechů totiž rozhodl prospaný začátek v podání baníkovců, kteří během prvního poločasu inkasovali za jednadvacet minut tři branky.

Na to sice Sokolov dokázal odpovědět dvěma góly Rostislava Vokáče, kdy se přiblížili fotbalisté Baníku soupeři na rozdíl jedné branky, a to 2:3, ale zpět na zem je poslal v 56. minutě svou druhou trefou v zápase Martin Voráček. Na to dokázali hráči Sokolova gólově reagovat až v samotném závěru, kdy upravil ukazatel skóre na konečných 3:4 střídající Nwachukwa.

Marian Geňo, trenér FC Slavia Karlovy Vary.
Slavia prožívá těžké období. Nesmíme propadat panice, nabádá trenér Geňo

FK Baník Sokolov – FC Písek 3:4 (1:3). Branky: 28. a 50. Vokáč Rostislav, 90. Nwachukwa Great Ikechukwu – 21. Koreš Štěpán, 16. a 56. Voráček Martin, 19. Běloušek Ondřej. Rozhodčí: Mudra. ŽK: 1:3. Diváci: 150. Sokolov: Hrabačka – Žilák, Krlička, Toure (46. Strmiska), Rybař, Diamonde (72. Kapolka), Vranovci (82. Čížek), Debellis (72. Peška), Ainca, Vokáč, Majka (72. Nwachukwa).